Ապրիլի 23-ին Հայաստանի առաջնության 6-րդ տուրի «Արարատ»-«Փյունիկ» խաղի ընդմիջմանը «Արարատի» գլխավոր մարզիչ, «Արարատ-73»-ի ֆուտբոլիստ Արկադի Անդրեասյանը և նրան ուղեկցող անձինք ծեծել են totalfootball.am կայքի ֆոտոլրագրող Աշոտ Առուշանյանին:
Անդրեասյանը հարձակվել է լուսանկարչի վրա, ծեծել է նրան ու պահանջել է ջնջել իր լուսանկարները: Ավելի ուշ Առուշանյանը շտապ օգնության մեքենայով տեղափոխվել է հիվանդանոց: Ինչպես PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին են հայտնել կայքի խմբագրությունից, Առուշանյանը ուղեղի ցնցում է ստացել և ծնոտադիմային վնասվածք:
Միջադեպի առնչությամբ քրեական գործ է հարուցվել, սակայն չհաստատված տվյալնելով Անդրեասյանը գիշերն անց է կացրել ոստիկանության բաժանմունքում:

During a break of Ararat-Puinik match of Armenian championship 6th round on April 23, Ararat coach Arkady Andreasyan and several more people who were with him beat severely a 19-year-old photojournalist of totalfootball.am website Ashot Arushanyan.
As a PanARMENIAN.Net was told by the website’s staff, Andreasyan attacked Arushanyan and demanded that the latter erase some photos of him.
The photojournalist was taken to hospital with concussion of the brain and maxillofacial trauma. A criminal case was initiated. According to unconfirmed data, Andreasyan was detained and spent the night at a police station.