Orange-ի մամլո ծառայությունից տեղեկացնում են, որ այսօր Orange-ի ձայնային ծառայությունների բոլոր բաժանորդները, այսօրվանից մինչև մայիսի 8-ը օգտվելով «Orange Կինո» ծառայությունից, կստանան հնարավորություն ձեռք բերել Կաննի միջազգային կինոփառատոնին որպես պատվավոր հյուր մասնակցելու ուղեգիր:
«Արդեն ավելի քան 10 տարի ի վեր Orange-ը Կաննի միջազգային կինոփառատոնի պաշտոնական գործընկերներից է։ Orange Արմենիան հնարավորություն ունի իր բաժանորդներից մեկի համար անմոռանալի դարձնել Կաննի 64-րդ փառատոնը: Հայաստանում մենք երկու ամիս առաջ մեկնարկեցինք «Orange Կինո» ծառայությունը, որի նպատակն է աշխուժացնել կինոյի նկատմամբ հետաքրքրությունը Հայաստանում և խրախուսել կինոմաններին: Հենց մեր այս բաժանորդներն էլ, ովքեր հաճախ են այցելում կինո, կստանան հնարավորություն` դառնալ Կաննի աստղերից », ասաց Orange-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան: Ուղեգիրը ձեռք բերելու համար պարզապես անհրաժեշտ է օգտվել Orange Կինո ծառայությունից ապրիլի 26-ից մինչև մայիսի 8-ն ընկած ժամանակահատվածում, Orange համարից ուղարկելով “kino” բառը 5555 կարճ համարին:
Տոմսի հետևում նշված համապատասխան դաշտում լրացնելով պահանջվող տվյալները` բաժանորդները պետք է կտրեն տոմսի ստորին` լրացված հատվածը և այն գցեն «Մոսկվա» և «Հոկտեմբեր» կինոթատրոններում տեղադրված Orange-ի համապատասխան արկղերը: Մայիսի 10-ին երկու արկղերը կբացվեն, և պատահական կարգով դուրս կհանվի մեկ տոմս: Այն երջանիկ բաժանորդը, ում պատկանում է այդ տոմսը, կստանա Կաննի պատվավոր հյուրի ուղեգիր 2 հոգու համար:

26 Апрель 2011 - 12:21 AMT
Из пресс-службы Orange сообщают, что все абоненты Orange, начиная с сегодняшнего дня и до 8 мая, воспользовавшись услугой “Orange Кино”, получат возможность выиграть путевку на Каннский кинофестиваль в качестве почетных гостей.
“Вот уже более10 лет Orange является одним из партнеров Международного Каннского кинофестиваля, и у Orange Армения есть возможность для одного из своих абонентов 64-ый Международный кинофестиваль в Каннах сделать незабываемым. В Армении два месяца назад мы внедрили услугу “Orange Кино”, целью которой является поощрение киноманов и пробуждение интереса к кино в Армении. «Именно те абоненты, которые чаще посещают кино, получат возможность стать звездами Канн»,- сказал Генеральный директор Orange Бруно Дютуа.
Для получения путевки нужно лишь с 26 апреля по 8 мая воспользоваться услугой «Orange Кино», отправив с любого номера мобильного оператора Orange слово “ kino” на короткий номер 5555.
В кинотеатре же, заполнив необходимые данные на обратной стороне входного билета, абонент должен отрезать нижнюю часть билета и опустить в ящики Orange, установленные в кинотеатрах “Москва” и “Октябрь”. 10 мая оба ящика будут открыты, и билет будет вытянут наугад. Тот счастливчик, кому будет принадлежать билет, получит путевку на двоих и посетит Каннский кинофестиваль в качестве почетного гостя.