«Օրանժ Արմենիա» ընկերությունը միացել է Գյումրիի թիվ 6 երաժշտական դպրոցի վերակառուցման նախագծին: Կազմակերպությունը վճարելով բավական մեծ գումար, իրավունք է ստացել ներկայացնել Հայաստանում Smoke on the Water երգը:
Deep Purple աշխարհահռչակ ռոք խմբի վոկալիստ Յան Գիլանը և Black Sabbath-ի վոկալիստ Թոնի Այոմին վերաձայնագրել են Smoke on the Water երգը 1989 թ-ին, որի ողջ հասույթը տրամադրվել էր 1988 թվականի Սպիտակի երկրաշարժից տուժածների հիմնադրամին: Այդ ակցիան կրում էր Rock Aid Armenia (Ռոք-օգնություն Հայաստանին) անունը:

5 Май 2011 - 11:35 AMT
“Оранж Армения” присоединилась к проекту восстановления 6-ой музыкальной школы города Гюмри. Компания, заплатив довольно-таки крупную сумму, получила право представления в Армении песни Smoke on the Water.
Вокалист всемирно известной рок-группы Deep Purple Ян Гиллан и гитарист Black Sabbath Тони Айоми перезаписали песню Smoke on the Water в 1989 году, а все собранные от песни средства перечислили в фонд потерпевших от спитакского землетрясения 1988 года. Эта акция называется Rock Aid Armenia (Рок-помощь Армении).