«ԱրմենՏել» ՓԲԸ (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է ֆիքսված հեռախոսակապին միանալու նոր հնարավորության մասին: Մինչև 2011 թ. դեկտեմբերի 31-ը Beeline ֆիքսված հեռախոսագիծ տեղադրել ցանկացող ֆիզիկական կամ իրավաբանական անձիք կարող են միացման վարձը վճարել 12 ամսվա ընթացքում` հավասար մասերով:
«Լարային ենթակառուցվածքում իրականացրած զգալի ներդրումների շնորհիվ «ԱրմենՏել» ընկերությունն ավարտում է Երևան քաղաքի թվայնացումը, ավելացնում շրջաններում թվային ԱՀԿ-ների քանակը: Մեր նոր առաջարկն ավելի մատչելի կդարձնի քաղաքային հեռախոսակապի և լայնաշերտ ինտերնետ-հասանելիության ծառայությունները` Հայաստանի ինտերնետ-կապի առաջատար օպերատորից», – ասաց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Beeline ֆիքսված հեռախոսային ցանցին միացման վճարը կազմում է 12000 դրամ ֆիզիկական անձանց համար և 14400 դրամ` իրավաբանական անձանց համար: Փուլային վճարման տարբերակից կարող են օգտվել Երևանի և բոլոր մարզերի բնակիչները:

19 Май 2011 - 10:48 AMT
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о новой возможности подключения к фиксированной сети. Как сообщили PanARMENIAN.Net в службе по связям с общественностью «АрменТел», до 31 декабря 2011 года физические и юридические лица, желающие установить фиксированную телефонную линию Beeline, могут оплатить подключение в рассрочку, с условием поэтапной равномерной оплаты в течение 12 месяцев с момента подключения.
«Благодаря значительным инвестициям в проводную инфраструктуру, компания «АрменТел» завершает оцифровку Еревана, периодически увеличивает число цифровых АТС в регионах страны. Наше новое предложение призвано сделать более доступными услуги городской телефонной связи и доступа к широкополосному Интернету от лидирующего оператора интернет – связи Армении», – сказал генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Стоимость подключения к фиксированной телефонной сети Beeline составляет 12000 драмов для физических и 14400 драмов для юридических лиц. Возможность поэтапной оплаты доступна жителям Еревана и всех регионов Армении.