ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը կառավարման կորպորատիվ մոդելի երկարաժամկետ հաջողությունները ներկայացրել է «Հաշվապահության ուսուցման միջազգային կենտրոն» կրթական հիմնադրամի ուսանողներին:
Կրթական ոլորտում հետազոտական ծրագրեր իրականացնող «Հաշվապահության ուսուցման միջազգային կենտրոն» կրթական հիմնադրամի մասնագետները նշում են, որ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը հաջողություն է արձանագրել շուկայական վերլուծության և կադրերի շարունակական վերապատրաստման հարցում դրսևորած բծախնդրության արդյունքում:
Այս հիմնադրամի մոտեցումը համընկնում է բջջային օպերատորի աշխատանքային ոճի հետ:
«Ցանկացած կազմակերպության համար որակի ապահովումն ու ճկունությունը բարի համբավ վաստակելու կարևոր միջոցներ են: Դրան հասնելու ճանապարհին պետք է մեծ տեղ հատկացնել կառավարման մշակույթի հիմքում ընկած արժեհամակարգին` հարգանքի վրա հիմնված գործատու-աշխատակից հարաբերություններին, առաջատար լինելու և առաջնորդելու պատրաստակամությանը»,-ընդգծել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

ВиваСелл-МТС сообщает, что генеральный директор компании Ральф Йирикян рассказал студентам учебного фонда “Международный центр обучения бухгалтерии” о стратегии долговременного успеха корпоративной модели управления.
Специалисты учебного фонда “ Международный центр обучения бухгалтерии”, реализующие исследовательские программы в области образования, отмечают, что секрет успеха компании ВиваСелл-МТС заключается в требовательном отношении, постоянном анализе рынка и периодической переподготовке кадров.
Подход этого фонда совпадает по стилю с работой мобильного оператора.
“Для каждой организации обеспечение качества и гибкости работы является важным средством для поддержания престижа компании. На пути к его достижению необходимо обращать особое внимание на систему ценностей, лежащую в основе культуры управления, на основанные на уважении взаимоотношения “начальник – подчиненный”, готовность к лидерству и стремление достичь еще больших успехов”,- подчеркнул генеральный директор компании ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.