Երևանի Ստանիսլավսկու անվան ռուսական դրամատիկական թատրոնը հայ հանդիսատեսներին կուրախացնի նոր ներկայացումով` «Քյոջինյան իրարանցում»: Ինչպես PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին հաղորդեց թատրոնի աշխատակիցը, չնայած, որ ներկայացման պրեմիերան կայացել է մայիսի 27-28-ին, այն կներկայացվի նաև հունիսի 12-ին, 18-ին և 30-ին:
Թատրոնից տեղեկացրեցին նաև հունիսին կայանալիք ներկայացումների մասին` հունիսի 9-ին` «Օհ մադամ, օհ մեսյե», հունիսի 10-ին` «Մենք լավ ենք ապրում», հունիսի 11-ին և 19-ին` «Մանյակ», հունիսի 16-ին և 26-ին` «Խանումա», հունիսի 17-ին` «Պոկված շղթա», հունիսի 24-ին` «Խումար օտար խրախճանքում», հունիսի 25-ին` «Հիշատակի աղոթք»:

8 Июнь 2011 - 04:17 AMT
Русский государственный театр имени Станиславского порадует армянских зрителей новым спектаклем «Кеджинский переполох». Как сообщил корреспонденту PanARMENIAN.Net сотрудник театра, несмотря на то, что премьера спектакля состоялась 27-28 мая, он также будет представлен 12,18 и 30 июня.
В театре также рассказали о предстоящих в апреле спектаклях: 9 июня – «О, мадам, о, месье», 10 июня «Живем мы хорошо»,11 и 19 июня – «Маньяк», 16 и 26 июня «Ханума», 17 июня – «Разорванная цепь», 24 июня – «В чужом пиру похмелье», 25 июня «Поминальная молитва».