Երևանի թիվ 184 և 105 ավագ դպրոցների սաներն այսօր այցելել են ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի իր գլխամասային գրասենյակ՝ մասնակցելու ընկերության կազմակերած Բաց դռների օրվան։
«Հայաստանի պատանեկան նվաճումներ» հասարակական կազմակերպության հետ համագործակցության շրջանակներում, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը երիտասարդներին թույլ է տալիս առավել հստակ պատկերացնել և գնահատել բիզնես միջավայրը, գիտակցել, թե ինչ է իրենից ներկայացնում կորպորատիվ պատասխանատվության վրա հիմված կառավարման նորօրյա մեխանիզմը:
«Նվաճումների հասնելու ամենակարճ ճանապարհը երկարաժամկետ նպատակներով առաջնորդվելն է: ՎիվաՍել-ՄՏՍ ընտանիքը հասցրել է համոզվել, որ հաջողվում են բոլոր այն նախաձեռնությունները, որոնց հիմքում հասարակության և երկրի հանդեպ պատասխանատվությունն է: Ուզում եմ հավատալ, որ վաղվա ձեր նվաճումների հիմքում ևս լինելու են այդ արժեքները»,-ընդգծել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Պատանի հյուրերը շրջել են ընկերության գլխամասային մասնաշենքում, համադրել կառավարման մոդելի վերաբերյալ իրենց լսածն ու տեսածը և հրաժեշտ տվել գոհունակությամբ:

On June 8, by special request of high school students, VivaCell-MTS Headquarters hosted an open door day, taking the young guests on a familiarisation tour.
In the frames of cooperation with Youth Achievements of Armenia NGO, VivaCell-MTS created an opportunity for the young people to get a clear understanding of business environment, innovative mechanism of management based on corporate responsibility.
“The shortest way to achievement is the guidance by long-term aims. VivaCell-MTS Family already knows, initiatives, which are based on the responsibility for the society and the country are the successful ones. This point can be illustrated through respect, care for employee and subscriber, commitment to leadership, ability to take innovations as a challenge and readiness to new achievements. I want to believe your future achievements will be based on these values,” VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian said in his address to students.