«ԱրմենՏել» ընկերությունը հայտարարում է Hi-Line ծառայության նոր «Մեգա+» անսահմանափակ սակագնային փաթեթների գործարկման մասին:Նոր սակագնային փաթեթներում «Մեգա+256», «Մեգա+512» և «Մեգա+1024» գիշերային ժամերին՝ 01:00-ից մինչև 09:00 կրկնակի անգամ կավելանա ինչպես ելքային, այնպես էլ մուտքային ինտերնետ-տրաֆիկի արագությունը: «Մեգա+2048» ՍՓ-ում մուտքային կապուղու թողունակաությունը կավելանա մինչև 3 Մբ/վ, իսկ ելքային կապուղունը կկազմի 896 Կբ/վ:
Hi-Line ծառայության նոր անսահմանափակ սակագնային փաթեթին կարող են միանալ ինչպես նոր, այնպես էլ գործող բաժանորդները: 12 ամսով պայմանագիր կնքելու դեպքում ամսեկան բաժանորդային վարձը «Մեգա+256», «Մեգա+512», «Մեգա+1024» և «Մեգա +2048» կազմում է համապատասխան 4500, 6000, 8000 և 12000 դրամ:
«Մենք ուրախ ենք կրկին մեր բաժանորդներին անակնկալ մատուցել` ինտերնետի արագության ավելացման տեսքով: Մաղթում ենք մեր հաճախորդներին աշխատանքից և համաշխարհային ցանցում շփվելուց ստանալ միայն դրական լիցքեր», – նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Նոր բաժանորդներին անվճար տրամադրվում է ADSL-մոդեմ: Նրանցից չի գանձվում միացման վճարը և Hi-Line ծառայության օգտագործման առաջին ամսվա բաժանորդավճարը: Իսկ գործող բաժանորդները ցանկացած պահի կարող են վերակնքել իրենց պայմանագրերը և անցնել դեպի ավելի բարձր արագություն ապահովող «Մեգա+» սակագնային փաթեթի:
«Մեգա+» -ին միացած բաժանորդներն առաջին 12 ամսվա ընթացքում կարող են անցնել միայն դեպի ավելի բարձր արագությամբ սակագնային փաթեթներ: Պայմանագրի կնքմանը կամ վերակնքմանը հաջորդող 12 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է «Մեգա+» սակագնային փաթեթի և նույն արագությամբ Hi-Line անսահմանափակ սակագնային փաթեթի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունը` օգտագործման ժամանակահատվածի համար:

«АрменТел» объявляет о запуске новой линейки безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line – «Мега+». В новых тарифных планах «Мега+256» «Мега+512» и «Мега+1024» в ночное время, начиная с 01:00 и до 09:00, вдвое будет увеличена скорость как входящего, так и исходящего интернет-трафика. В ТП «Мега+2048» пропускная способность входящего канала будет увеличена до 3 Мб/с, а пропускная способность исходящего канала составит 896 Кб/с.
Подключиться к новым безлимитным тарифным планам могут и новые, и действующие абоненты услуги Hi-Line. При заключении контракта на пользование одним из ТП сроком не менее 12 месяцев, aбонентская плата ТП «Мега+256», «Мега+512», «Мега+1024» и «Мега+2048» составляет 4500, 6000, 8000 и 12000 драмов соответственно.
«Мы рады преподнести абонентам еще один сюрприз в виде увеличения скорости Интернета. Желаем нашим клиентам получать только радостные эмоции от работы и общения в глобальной сети», – отметил генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
Новым абонентам модем и подключение предоставляются бесплатно, клиент также получит возможность бесплатно пользоваться Интернетом в течение первого месяца.
Действующие абоненты услуги Hi-Line в любое время могут перезаключить контракт на использование тарифного плана «Мега+», обеспечивающего большую скорость. Абоненты, пользующиеся одним из безлимитных ТП Hi-Line более 12 месяцев, могут перезаключить контракт на пользование любым тарифным планом «Мега+» без каких-либо ограничений и первый месяц тоже пользоваться услугой бесплатно.
Абоненты, подключившиеся к тарифным планам «Мега+» в течение первых 12 месяцев, могут совершить переход только на более высокую скорость. В случае отказа от услуги в течение 12 месяцев с момента заключения или перезаключения договора абонент оплачивает разницу тарифов на ежемесячную абонентскую плату между безлимитным ТП Hi-Line и ТП «Мега+» аналогичных скоростей за период пользования.