«ԱրմենՏել» ընկերությունը հայտարարում է Հայաստանի մայրաքաղաքի բնակիչների համար Hi-Line «Մեգա ամառ» ակցիայի անցկացման մասին:
2011թ-ի հունիսի 28-30-ը երևանցիները, միանալով Hi-Line «Մեգա+» ծառայության անսահմանափակ սակագնային փաթեթներից որևէ մեկին, հնարավորություն կստանան առաջին երեք ամիսներին ծառայությունից օգտվել անվճար:
Մարզերի բնակիչների համար Hi-Line «Մեգա ամառ» առաջարկն ուժի մեջ է 2011թ. հունիսի 15-ից մինչև 2011թ. հուլիսի 15-ը: «Hi-Line «Մեգա ամառ» ակցիան ունի սոցիալական ուղղվածություն և կոչված է նպաստելու ինտերնետ-ծառայությունների տարածմանը Հայաստանի մարզերում: Ընդառաջելով մայրաքաղաքի բնակիչների բազմաթիվ արձագանքներին՝ մենք որոշեցինք երևանցիներին նույնպես հնարավորություն ընձեռել երեք օրվա ընթացքում օգտվել ակցիայի առավելություններից», – նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ակցիայի շրջանակներում Hi-Line «Մեգա+» ծառայությանը միանալու պայմանգիր կնքելիս բաժանորդին անվճար տրամադրվում է ADSL-մոդեմ և չի գանձվում միացման վճարը: Առաջին երեք ամիսների ընթացքում բաժանորդը չի կարող փոխել ծառայության սակագնային փաթեթը, իսկ հաջորդ 9 ամիսների ընթացքում բաժանորդը կարող է վերակնքել իր պայմանագիրը և օգտվել ավելի բարձր արագություն ապահովող «Մեգա+» սակագնային փաթեթից:
«Մեգա+256», «Մեգա+512» և «Մեգա+1024» ՍՓ-ներում գիշերային ժամերին՝ սկսած 01:00-ից մինչև 09:00, կրկնակի անգամ ավելանում է ինտերնետ-տրաֆիկի արագությունը:
Պայմանագրի կնքմանը հաջորդող 12 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է «Մեգա+» սակագնային փաթեթի և նույն արագությամբ Hi-Line անսահմանափակ ՍՓ-ի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունը` օգտագործման ժամանակահատվածի համար, ինչպես նաև մոդեմի արժեքը:

28 Июнь 2011 - 12:30 AMT
Компания «АрменТел» объявляет о проведении акции Hi-Line «Мега Лето» для жителей столицы Армении. Жители Еревана, подключившиеся к одному из безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line «Мега+» с 28 по 30 июня 2011 года, получат возможность первые 3 месяца пользоваться услугой бесплатно. Для жителей областей Армении предложение Hi-Line – «Мега Лето» действует с 15 июня до 15 июля 2011 г.
«Акция Hi-Line – «Мега Лето» в первую очередь носит социальный характер и призвана способствовать проникновению Интернет-услуг в областях Армении. Идя навстречу многочисленным обращениям жителей столицы, мы приняли решение предоставить ереванцам возможность в течение трех дней воспользоваться преимуществами акции», – отметил генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
При подписании договора на оказание услуги в рамках акции Hi-Line – «Мега Лето» модем и подключение предоставляются клиенту бесплатно. Первые три месяца абонент не может менять тарифный план услуги, а в течение последующих 9 месяцев может перейти на ТП Hi-Line «Мега+», обеспечивающий большую скорость.
В тарифных планах «Мега+256» «Мега+512» и «Мега+1024» в ночное время – начиная с 01:00 и до 09:00 – вдвое увеличивается пропускная способность канала.
В случае отказа от услуги в течение 12 месяцев с момента заключения договора абонент оплачивает разницу тарифов на ежемесячную абонентскую плату между безлимитным ТП Hi-Line и ТП «Мега+» аналогичных скоростей за период пользования и стоимость модема.