Twitter-ը թողարկել է Android-ների համար ծրագրի վերջին տարբերակը։ Այս մասին հաղորդում է Twitter բլոգը։ Ծրագրում կատարվել են օգտագործողների համար ցանկալի փոփոխություններ։
Նախ, Twitter-ը ավելացրել է ծանուցումները (push notifications)։ Ամեն անգամ սեղմելով ծանուցումների կոճակը՝ օգտագործողն անմիջապես տեսնում է բոլոր թարմացումները։ Կարգավորումներ էջում հնարավոր է նշել «ավտոմատ թարմացում» և ընտրել «ստանալ թարմացումներ» նոր թվիթների, Mention-ների (անդրադարձների) կամ ուղիղ հաղորդագրությունների մասին։
Հնարավոր է դարձել նաև միաժամանակ օգտագործել մի քանի անուն (account)` առանց դուրս գալու (log out)։ Հեշտությամբ կարելի է մի անունից մյուս անունը տեղափոխվել՝ տեսնելու և կիսելու, թե ինչ է կատարվում աշխարհում։ Բացի դրանից Twitter-ը թարմացրել է ծրագրի գլխավոր էջը։

Twitter запустил последнюю версию для Android. Об этом сообщает блог Twitter. В программе произошли долгожданные для пользователей перемены.
Twitter увеличил число уведомлений (push notifications). Каждый раз, нажимая на кнопку уведомления, пользователь сразу видит все обновления. В странице настроек можно включить «автоматическое обновление» и получить обновления новых twееt, Mention (ссылка) или прямых сообщений.
Стало возможным одновременное использование нескольких имен (account) без выхода из программы (log out). Можно с легкостью перейти от одного имени к другому, чтобы увидеть или поделиться тем, что происходит в мире. Кроме того, Twitter обновил главную страницу.