«ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունից տեղեկացնում են, որ Beeline Blade и Beeline U8500 սմարթֆոնները կարելի է ձեռք բերել տարաժամկետ վճարման պայմանով:
Տարաժամկետ վճարման հնարավորությունից կարող են օգտվել ֆիզիկական անձիք, միանալով Beeline բջջային կապի հետվճարային սակագնային փաթեթներից որևէ մեկին, բացառությամբ «Քեզ համար Էքսկլյուզիվ» ՍՓ-ից:
Beeline Blade и Beeline U8500 սմարթֆոնների գները, 12 ամսվա ընթացքում գումարը վճարելու պարագայում, կազմում են համապատասխանաբար 109980 և 103800 դրամ:
«ԱրմենՏել» ընկերության նոր առաջարկը ձևավորվել է՝ ելնելով Beeline սմարթֆոնների դիմաց աստիճանաբար վճարելու հաճախորդների առաջարկություններից: Մենք ուրախ ենք հարմար պայմաններով առաջարկել բազմաֆունկցիոնալ սմարթֆոններ» – նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ձեռք բերելով Beeline Blade սմարթֆոնը՝ հաճախորդը միանվագ վճարում է 21980 դրամ, իսկ մնացած 88000 դրամը` հավասար մասերով (ամիսը 8000 դրամ) հաջորդ 11 ամսվա ընթացքում: Beeline U8500-ի պարագայում առաջին վճարումը կազմում է 21300 դրամ, իսկ մնացած 82500 դրամը վճարվում է հավասար մասերով 11 ամսվա ընթացքում (ամիսը 7500 դրամ):

20 Июль 2011 - 10:42 AMT
Компания «АрменТел» объявляет о начале продаж брендированных смартфонов Beeline Blade и Beeline U8500 в рассрочку.
Возможностью поэтапной оплаты могут воспользоваться физические лица при подключении к одному из постоплатных тарифных планов мобильной сети Beeline, за исключением постоплатного ТП «Для Тебя Эксклюзив». Стоимость смартфонов Beeline Blade и Beeline U8500 при покупке с условием поэтапной оплаты в течение 12 месяцев составляет 109980 и 103800 драмов соответственно.
«Новое предложение компании «АрменТел» сформировано на основе многочисленных пожеланий клиентов о поэтапной оплате стоимости брендированных смартфонов Beeline. Идя навстречу нашим абонентам, мы рады на выгодных условиях предложить функциональные смартфоны», – сказал генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
Согласно условиям рассрочки при приобретении смартфона Beeline Blade клиент единовременно выплачивает сумму в размере 21980 драмов, а оставшиеся 88000 равными частями в размере 8000 драмов в течение последующих 11 месяцев. При покупке смартфона Beeline U8500 клиент единовременно выплачивает 21300 драмов, а оставшиеся 82500 драмов – равными частями в размере 7500 драмов в течение последующих 11 месяцев.