Այսօր Չարբախում «ԱրմենՏել» ընկերությունը բացեց նոր Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակ: Գրասենյակի հասցեն է Արտաշիսյան 85/14 հասցեում, այն կաշխատի առանց հանգստյան օրերի` ժամը 9:00-ից մինչև 18:00-ը:
«Բաժանորդների թվի ավելացման, ծառայությունների, համակարգչային սարքավորումների ու հեռախոսների տեսականու աճին զուգընթաց անհրաժեշտ է ավելացնել վաճառքի և սպասարկման գրասենյակների քանակը, ինչպես մայրաքաղաքում, այնպես էլ շրջաններում: Մեզ համար բարի ավանդույթ և սեփական ձեռագիր է` գրասենյակների գեղեցիկ և պայծառ դիզայնը», – նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Հայաստանի տարածքում գործում է 84 Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակ, որոնցից 24-ը գտնվում է մայրաքաղաքում:

23 августа в Ереване открылся новый офис продаж и обслуживания компании «АрменТел». Офис открылся в районе Чарбах, по адресу ул. Арташесян 85/14 и будет работать с 09։00 до 18:00.
«С ростом нашей абонентской базы, с увеличением спектра услуг и ассортимента компьютерной техники и телефонов необходимо увеличивать количество точек продаж и обслуживания в столице и в регионах. Красивый, яркий дизайн офисов стал для нас традицией, собственным подчерком»,- сказал генеральный директор компании «АрменТел» Игорь Климко.
На территории Армении действует 84 офиса продаж и обслуживания Beeline, 24 из них находятся в столице.