Orange Armenia ընկերությունը այսօր մամլո ասուլիս ժամանակ հայտնեց ձայնային ծառայություններից օգտվողների և բջջային ինտերնետով սոցիալական ցանցերից օգտվողների համար նախատեսված նոր «անսահմանափակ» առաջարկի մասին։Այժմ հավաքելով *129# Orange-ի կանխավճարային ծառայության բաժանորդները կարող են խոսել Orange-ի բաժանորդների հետ անսահմանափակ 1 կամ 7 օր՝ վճարելով համապատասպանաբար 100 կամ 500 դրամ։ Իսկ նույն համարը հավաքելով և ընտրելով արդեն «անսահմանափակ սոցիալական ցանցեր» տարբերակը՝ բաժանորդները կարող են 1 կամ 7 օր շարունակ առանց սահմանափակումների օգտվել Facebook, LinkedIn, Hayland, Odnoklassniki, Vkontakte և Twitter սոցիալական ցանցերից։
«Վաղն արդեն բոլորը վերադառնում են ակտիվ կյանքի՝ դպրոցական և մասնագիտական։ Մենք ցանկանում ենք փոխել մեր պատկերացումները անսահմանափակների վերաբերյալ։ Մինչև սեպտեմբերի 30-ը Orange-ի բաժանորդները կարող են ակտիվացնել այս ծառայությունն անվճար»,- ասաց Orange Armenia ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան։
Այս առաջարկներից կարող են օգտվել Orange Խոսենքի բոլոր սակագնային պլանների բաժանորդները, բացառությամբ «Պարզ» սակագնային պլանի։
1 կամ 7 օրը լրանալուց հետո ծառայությունն ավտոմատ կերպով վերաակտիվանում է, այն կարելի է դադարացնել ցանկացած պահի՝ կրկին հավաքելով *129#։

31 Август 2011 - 08:28 AMT
31 августа компания “Orange Armenia” заявила о своем новом “безлимитном” предложении для пользователей голосовой службы и социальных сетей.
Отныне, набрав *129# , абоненты предоплатной услуги Orange смогут говорить с другими абонентами Orange без ограничений 1 или 7 дней, соответственно за 100 или 500 драмов. А набрав тот же номер и выбрав вариант “безлимитные социальные сети”, пользователь сможет 1 или 7 дней подряд без ограничений пользоваться социальными сетями Facebook, LinkedIn, Hayland, Odnoklassniki, Vkontakte и Twitter.
“Завтра все вернутся к активной жизни: школьной или профессиональной. Мы хотим изменить наши представления о безлимитных услугах. До 30 сентября абоненты Orange смогут активировать услугу бесплатно”,- сказал генеральный директор компании Orange Armenia Бруно Дютуа.
Этим предложением могут воспользоваться все абоненты тарифного плана “Orange Поговорим”, за исключением тарифа “Простой”.
После 1 или 7 дней услуга автоматически активируется вновь, ее можно приостановить в любой момент, повторно набрав *129#.