Orange Armenia ընկերությունից տեղեկացնում են, որ Ֆրանս Տելեկոմ Orange Խմբի նախագահ և գլխավոր տնօրեն Ստեֆան Ռիշարը այսօր կժամանի Հայաստան Ֆրանսիայի նախագահ Նիկոլա Սարկոզիի պետական այցի շրջանակներում պաշտոնական պատվիրակության կազմում:
Հայաստանյան իր այցի ընթացքում Ստեֆան Ռիշարը կունենա մի շարք հանդիպումներ, որոնց թվում նաև` Orange Արմենիայի թիմի հետ:
Հոկտեմբերի 7-ին Ստեֆան Ռիշարը Orange-ի գլխավոր խանութում կհյուրընկալի մի շարք պաշտոնատար անձանց, այդ թվում` Ֆրանս-հայկական գործարար ակումբի անդամներին, ինչպես նաև Ֆրանսիայի Արդյունաբերության, էներգետիկայի և թվային տնտեսության նախարար Էրիկ Բեսոնին ու Ֆրանսիայի արտաքին առևտրի գծով պետական քարտուղար Պիեռ Լելուշին:
Այնուհետև նա կմասնակցի Երևանի Ֆրանսիայի հրապարակում Հայաստանի և Ֆրանսիայի նախագահների կողմից ֆրանսիացի նշանավոր քանդակագործ Օգյուստ Ռոդենի հեղինակած արձանի պաշտոնական բացման արարողությանը: Արձանը, որը Ֆրանսիայի նվերն է Հայաստանին, ձեռք է բերվել Ֆրանս Տելեկոմ Orange-ի աջակցությամբ, ի նշան Հայաստանի նկատմամբ Orange-ի նվիրվածության:

Stephane Richard, Chairman and CEO of France Telecom-Orange arrived in Yerevan on October 6 as part of a delegation accompanying French President Nicolas Sarkozy.
During his visit, Mr. Richard will meet the Orange Armenia team as well as attend other meetings with Armenian officials.
On October 7, Mr. Richard will welcome officials to the Orange Flagship store with members of the French-Armenian Business Club, Eric Besson, French Minister of Industry, Energy and Digital Economy, and Pierre Lellouche, State Secretary in charge of Foreign Trade invited.
Later, Mr. Richard will attend the official inauguration of renowned French sculptor, Auguste Rodin’s sculpture by the presidents of the two countries. The statue, a gift from France to Armenia, has been acquired with the support of Orange, as a sign of France Telecom-Orange's commitment to Armenia, Orange Armenia reported.