«ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունից տեղեկացնում են Հայաստանի բնակիչների համար «Մեգա աշուն» ակցիայի մեկնարկի մասին: Ակցիայի շրջանակում Հայաստանի բոլոր մարզերի, այդ թվում Երևանի բնակիչները, միանալով Hi-Line «Մեգա» անսահմանափակ սակագնային փաթեթներից որևէ մեկին, կստանան հնարավորություն առաջին երեք ամիսներն օգտվել ծառայությունից անվճար: Առաջարկն ուժի մեջ է մինչև 2011թ-ի հոկտեմբերի 31-ը:
Ակցիայի շրջանակներում Hi-Line «Մեգա աշուն» ծառայությանը միանալու պայմանգիր կնքելուց բաժանորդին անվճար տրամադրվում է ADSL-մոդեմ և չի գանձվում միացման վճարը: Hi-Line «Մեգա 1024», «Մեգա 2048», «Մեգա 3072» սակագնային փաթեթների ամսավճարը 4-րդ ամսից սկսած կազմում է համապատասխանաբար 6000 դրամ, 8000 դրամ և 12000 դրամ:
«ԱրմենՏել»-ը Հայաստանի հեռահաղորդակցության տրամադրում է լարային լայնաշերտ ինտերնետ հասանելիություն Երևանում, 60 քաղաքներում և գյուղական բնակավայրերում: Զարգացնելով ենթակառուցվածքները և ընդլայնելով մեր ցանցը` մենք առաջարկում ենք հաճախորդներին էլ ավելի հարմարավետ պայմաններ Հայաստանի կապի ինտեգրված օպերատորի կողմից առաջարկվող ծառայություններին միանալու համար»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն: Ակցիայի գործողույթան ողջ ընթացքում Hi-Line պայմանագրի վերակնքման պարագայում «Մեգա աշուն» ակցիայի պայմանները չեն գործում: Պայմանագրի կնքմանը հաջորդող 12 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է «Մեգա աշուն» սակագնային փաթեթի և նույն արագությամբ Hi-Line անսահմանափակ սակագնային փաթեթի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունը` օգտագործման ժամանակահատվածի համար, ինչպես նաև մոդեմի արժեքը:

Пресс служба компании “АрменТел” объявляет о проведении акции Hi-Line “Мега Осень” для жителей Армении. В рамках акции жители Еревана и регионов могут подключиться к одному из безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line “Мега” и первые 3 месяца пользоваться услугой бесплатно. Предложение действует до 31 октября 2011 года. При подписании договора на оказание услуги в рамках акции Hi-Line – «Мега Осень» модем и подключение предоставляются клиенту бесплатно. Ежемесячная абонентская плата ТП Hi-Line “Мега 1024”, “Мега 2048” и “Мега 3072”, начиная с 4 месяца, составит 6000, 8000 и 12000 драмов, соответственно.
Компания “АрменТел” на рынке телекоммуникационных услуг Армении является единственной компанией, предоставляющей доступ к качественному проводному широкополосному Интернету не только в столице, но и в более чем 60-ти городах и населенных пунктах страны. «Совершенствуя инфраструктуру и расширяя покрытие нашей сети, мы предлагаем клиентам все более доступные условия для подключения к услугам универсального оператора Армении», – отметил генеральный директор компании “АрменТел” Игорь Климко.
Условия акции “Мега Осень” не распространяются на случаи перезаключения договора в течение всего периода действия акции. В случае отказа от услуги в течение 12 месяцев с момента заключения договора абонент оплачивает разницу тарифов на ежемесячную абонентскую плату между безлимитным ТП Hi-Line и ТП “Мега Осень” аналогичных скоростей за период пользования и стоимость модема.