Ռուսաստանի առաջնության 28-րդ տուրում «Կրասնոդարը» հանդիպեց «Վոլգայի» հետ և հաղթեց 2:0 հաշվով: Ավելացված րոպեին գոլի հեղինակ դարձավ Հայաստանի հավաքականի հարձակվող Յուրա Մովսիսյանը՝ խփելով իր յոթերորդ գնդակը «Կրասնոդարի կազմում:
Խաղից հետո «Կրասնոդարի» գլխավոր մարզիչ Սլավոլյուբ Մուսլինն ասաց, որ գոհ է արդյունքից, սակայն դժգոհ է խաղից: «Կարող եմ ասել, որ սա մեր վատագույն խաղերից էր: Այնուամենայնիվ մենք լավ էինք պաշտպանվում: Գոլային շատ պահեր չունեցանք, սակայն, այնուամենայնիվ, ստացվեց իրացնել դրանցից 2-ը: Գոհ եմ նաև նրանից, որ թույլ չտվեցինք մրցակցին շատ գոլային պահեր ունենալ մեր դարպասների մոտ»,-մարզչի խոսքերն է մեջբերում ակումբի կայքը:

В 28 туре чемпионата России “Краснодар” встретился с “Волгой” и победил со счетом 2:0. На добавленной минуте второго тайма автором гола стал нападающий сборной Армении Юра Мовсисян, забив свой седьмой мяч в составе “Краснодара”.
После матча главный тренер “Краснодара” Славолюб Муслин сказал, что он доволен результатом, но недоволен игрой: “Могу сказать, что это вообще одна из наших худших игр. Тем не менее, мы хорошо оборонялись. У нас не было большого количества моментов, но все же получилось реализовать два из них. Могу быть доволен еще и тем, что не дали сопернику создать много моментов у наших ворот, хотя по игре “Волга” смотрелась лучше”,- слова тренера передает официальный сайт клуба.