Ղարաբաղ Տելեկոմի ինտերնետ բաժանորդների թիվն օրեցօր աճում է, տեղեկացնում են ընկերության մամլո ծառայությունից: Հոկտեմբերին գրանցվել է 5000-րդ բաժանորդը:
Ղարաբաղ Տելեկոմի գլխավոր տնօրենի տեղակալ Գեորգես Տերտերյանը հանդիպել է 5000-րդ բաժանորդի հետ և մատուցել անակնկալ` HP Mini նեթբուքի տեսքով։
Հանձնելով նվերը` Տերտերյանը նշել է, որ Ղարաբաղ Տելեկոմի հիմնական նպատակն է դառնալ յուրաքանչյուր բաժանորդի ընկեր, ինչի համար ընկերությունը ջանասիրությամբ աշխատում է սակագների բարելավման և ծառայությունների որակի կատարելագործման ուղղությամբ:
2010թ, նոյեմբեր ամսից առ այսօր` 1 տարում Ղարաբաղ Տելեկոմը մոտ 40 անգամ իջեցրել է ինտերնետ կապի ծառայությունների սակագները և կազմակերպել ակցիաներ։ Արդյունքում ընկերության ինտերնետ բաժանորդների թիվը 6 ամսվա ընթացքում 486-ից հասել է 5000-ի:

With the number of Karabakh Telecom internet subscribers increasing each day, Deputy General Georges Terterian met the 5000th subscriber, Stepanakert resident Arevhat Hakobyan to award her with HP Mini netbook.
As Mr. Terterian further noted, the main goal of Karabakh Telecom was to improve the customer service quality and provide more affordable tariffs.
Starting November 2010 through 2011, Karabakh Telecom decreased its internet tariffs by 40 times, also organising successful promotion campaigns resulting in growth of the number of subscribers from 486 to 5000 within 6 months.