ԲԿՄԱ-ն սկսել է ակտիվորեն փոխարինող փնտրել Վագներ Լավին, որը կլքի բանակային ակումբը ձմեռային տրանսֆերտային պատուհանի ընթացքում:
Ինչպես հայտնում է sportbox.ru-ն, Ռուսաստանի փոխչեմպիոնը ցանկանում է ձեռք բերել «Կրասնոդարի» և Հայաստանի հավաքականի հարձակվող Յուրա Մովսիսյանին: ԲԿՄԱ-ն առավելապես ձեռք է բերում 25 տարին չբոլորած ֆուտբոլիստների, որոնց տրանսֆերտային արժեքը չի գերազանցում 8 մլն եվրոն:
Ընթացիկ տարում Մովսիսյանը 24 խաղ է անցկացրել «Կրասնոդարի» կազմում, որտեղ 7 գնդակ է խփել և 3 գոլային փոխանցում կատարել: Եվրո-2012-ի ընտրական փուլում նա 9 հանդիպում է անցկացրել՝ իրացնելով 4 գոլ և 6 արդյունավետ փոխանցում

Russia’s CSKA (Central Sports Club of Army) is looking for a substitute for Wagner Love, who is leaving the club in winter.
According to sportbox.ru, the club management shows interest in Armenia and Krasnodar forward Yura Movsisyan.
In compliance with its selective policy, the club purchases players no older than 25 and whose price doesn’t exceed USD 8 million. The preliminary price for Movsisyan is estimated at about USD 5 million.
During the current season, Movsisyan played 24 matches as part of Krasnodar, with 7 scored goals and 3 assists. In EURO 2012 qualifiers he scored 4 goals and made 6 assists.