«ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունը հայտնում է նոր «Try&Buy» (Փորձի´ր և գնի´ր) ակցիայի մասին Beeline ֆիքսված կապի այն բաժանորդների համար, ովքեր ցանկանում են միանալ Hi Line ծառայությանը:
Ակցիայի պայմանները գործում են միայն այն հաճախորդների համար, ովքեր կպատվիրեն ծառայությունը Beeline հաճախորդների սպասարկման կենտրոնի` 100 հեռախոսահամարով: Մինչև 2011 թ. դեկտեմբերի 31-ը միանալով Hi Line ծառայության «Մեգա» սակագնային փաթեթներից որևէ մեկին` հաճախորդը հնարավորություն կստանա առաջին ամսվա ընթացքում անվճար օգտվել Ինտերնետից, կազատվի միացման վճարից և անվճար կստանա մոդեմ:
Առաջին ամսվա ընթացքում հաճախորդը կարող է հրաժարվել ծառայությունից առանց վարձի վճարման պարտավորության` մոդեմը վերադարձնելու պայմանով: Եթե առաջին ամսվա ավարտին բաժանորդը չի խզում պայմանագիրը, ապա սկսած երկրորդ ամսից շարունակում է օգտվել ծառայությունից` ընտրված «Մեգա» սակագնային պլանի գործող պայմաններով:
«Մենք առաջարկում ենք անվճար փորձարկել միասնական օպերատորի ծառայությունների որակն ու կայունությունը նրանց, ովքեր մտադիր են օգտվել ընկերության կողմից մատուցվող լարային ինտերնետի ծառայություններից», – ասաց «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Try&Buy» ակցիայի շրջանակում բաժանորդը միայն մեկ անգամ կարող է օգտվել մեկ ամիս անվճար ինտերնետ ծառայության առաջարկից: Առաջին ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդին հետագայում չի տրամադրվում անվճար ամսական միացում: Մնացած պայմաններն, այդ թվում ծառայության անվճար ակտիվացումն ու անվճար մոդեմը մնում են ուժի մեջ: Մինչև 12 ամիս լրանալը պայմանագիր խզելու դեպքում բաժանորդը վճարում է մոդեմի արժեքը և Hi Line «Անսահմանափակ» և «Մեգա» սակագնային փաթեթների գների տարբերությունն օգտագործման ամբողջ ժամանակաշրջանի համար, բացառությամբ առաջին ամսվան:

29 Ноябрь 2011 - 13:14 AMT
Компания “АрменТел” объявляет об акции Try & Buy для абонентов фиксированной связи Beeline, желающих подключиться к услуге Hi-Line. Условия акции распространяются исключительно на абонентов, заказывающих подключение услуги Hi-Line по телефону Центра обслуживания клиентов Beeline – 100.
До 31 декабря 2011 г. при подключении к одному из тарифных планов Hi Line “Мега” абоненты получат возможность в течение месяца бесплатно пользоваться Интернетом, будут освобождены от платы за подключение и получат модем бесплатно. В течение первого месяца абонент может отказаться от услуги без обязательств ее оплаты при условии возврата модема. Если по истечении первого месяца абонент не расторгает договор, то начиная со второго месяца автоматически продолжает пользоваться услугой на действующих условиях предоставления выбранного тарифного плана “Мега”.
“Тем, кто намерен подключить проводной интернет, мы даем возможность бесплатно протестировать качество и стабильность услуг универсального оператора”, – отметил генеральный директор “АрменТел” Игорь Климко. Абоненты смогут воспользоваться предложением месяца бесплатного Интернета в рамках акции Try & Buy один раз. В случае отказа от услуги в первый месяц, повторное подключение на условиях акции Try & Buy не предоставляется. Остальные условия, в частности, бесплатное активирование услуги и бесплатный модем, остаются в силе. При расторжении договора до истечения 12 месяцев абонент оплачивает стоимость модема и разницу между ценами тарифов Hi-Line “Безлимитный” и ТП “Мега” за весь период пользования услугой, кроме первого месяца.