14 Դեկտեմբեր 2011 - 15:03 AMT
Հայաստանի հավաքականի կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանը դեկտեմբերի 14-ին բարեգործական առաքելությամբ գտնվում էր Արցախում: Մխիթարյանը Ղարաբաղյան պատերազմի 15 ազատամարտիկների ընտանիքներին հեռուստացույցներ, լվացքի մեքենաներ և սառնարաններ է նվիրել:
Մխիթարյանն ու Հայաստանի Ֆուտբոլի ֆեդերացիայի նախագահ Ռուբեն Հայրապետյանը Ստեփանակերտում մասնակցել են «Արցախի ազատամարտիկների միության» 5-րդ համաժողովին: Գեներալ-մայոր Սամվել Կարապետյանը Մխիթարյանին պարգևատրել է ԼՂՀ վարչապետի մեդալով, իսկ ՀՖՖ նախագահին` ԼՂՀ «Հայրենյաց պաշտպան» մեդալով, հաղորդում է Ֆեդերացիայի պաշտոնական կայքը:

14 Декабрь 2011 - 15:03 AMT
Полузащитник сборной Армении Генрих Мхитарян с благотворительным визитом 14 декабря посетил Арцах. Мхитарян подарил 15 семьям воинов-освободителей Карабахской войны телевизоры, стиральные машины и холодильники.
Мхитарян и президент федерации футбола Армении Рубен Айрапетян в Степанакерте приняли участие в 5 конференции “Союза воинов-освободителей Арцаха”. Генерал-майор Самвел Карапетян наградил Мхитаряна медалью премьер-министра НКР, а главу Федерации футбола Армении – медалью “Защитник родины” НКР, сообщает официальный сайт ФФА.