«ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունը հայտնում է Ամանորյա լավագույն մաղթանքի մրցույթի անցկացման մասին: «Շնորհավոր 2012» մրցույթին կարող են մասնակցել Հայաստանում Beeline բջջային ցանցի բաժանորդ հանդիսացող չափահաս ֆիզիկական անձինք:
Մրցույթին մասնակցելու համար բաժանորդն ուղարկում է իր շնորհավորանքով կամ բարեմաղթանքով SMS-հաղորդագրությունը 2012 համարին: Ուղարկելով գոնե մեկ հաղորդագրություն, բաժանորդը դառնում է մրցույթի մասնակից: Հաճախորդը կարող է ուղարկել անսահմանափակ քանակությամբ տարբեր շնորհավորանքներ և բարեմաղթանքներ:
Մրցույթի պայմանների համաձայն, դեկտեմբերի 16-ից 27-ն ամեն օր ժյուրին ընտրում է լավագույն 5 հաղորդագրություն` նախոդ օրն ուղարկած SMS-ների շարքից: Այդ հաղորդագրություններն ամեն օր տեղադրվում են Facebook սոցիալական ցանցի «Beeline Armenia» էջում։ Օրացուցային օրվա ընթացքում ամենաշատ «Like» հավաքած շնորհավորանքի հեղինակը ստանում է մրցանակ` 4GB ծավալով flash-կուտակիչ:
Ամենօրյա մրցույթների հաղթողները մասնակցում են եզրափակիչ քվեարկությանը, որը կանցկացվի դեկտեմբերի 28-ին: Այդ օրը Facebook ցանցի «Beeline Armenia» էջում տեղադրվում են բոլոր հաղորդագրությունները, որոնք հաղթել են ամենօրյա քվեարկություններում մրցույթի անցկացման ընթացքում: Կհաղթի և կարժանանա գլխավոր մրցանակի` նեթբուքի, այն հեղինակը, ում հաղորդագրությունը դեկտեմբերի 28-ին ժ 11:00-ից մինչև 23:00 ժամանակահատվածում կհավաքի ամենաշատ թվով «Like»-եր:
«Ամենաընտանեկան տոնի` Ամանորի նախաշեմին Հայաստանի միասնական օպերատորն ուրախ է առաջարկել բաժանորդներին օրիգինալ, ջերմ և տոնական բարեմաղթանքներ հորինելու և արժեքավոր նվերներ ստանալու հիանալի հնարավորություն», – նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

В пресс-службе компании “АрменТел” сообщают о проведении конкурса на лучшее новогоднее поздравление. В конкурсе под названием “С Новым 2012” могут принять участие физические лица, абоненты мобильной связи Beeline в Армении, достигшие совершеннолетнего возраста.
Для участия в конкурсе абонент отправляет свое поздравление или пожелание в виде SMS-сообщения на номер 2012. Отправив хотя бы одно сообщение, абонент автоматически становится участником конкурса. Клиент может послать неограниченное количество различных новогодних поздравлений и пожеланий.
Согласно условиям конкурса, ежедневно с 16 по 27 декабря авторитетное жюри выбирает 5 лучших сообщений из числа SMS, отправленных в предыдущие сутки. Эти поздравления ежедневно размещаются на странице “Beeline Armenia” в социальной сети Facebook. Автор поздравления, набравшего больше всего “Like” в течение календарного дня получает приз – flash накопитель объемом 4 ГБ.
Победители в ежедневных конкурсах принимают участие в финальном голосовании конкурса, которое пройдет 28 декабря. В этот день на странице в Facebook выкладываются все сообщения – победители ежедневных голосований за весь период проведения конкурса. Финалистом и обладателем нетбука станет автор сообщения, которое 28 декабря в промежутке с 11:00 до 23:00 наберет наибольшее количество “Like”.
“В канун Нового года – самого семейного праздника, универсальный оператор Армении рад предложить своим абонентам прекрасную возможность придумать оригинальное, теплое и праздничное пожелание своим родным и близким и получить ценные призы”, – сказал Генеральный директор компании “АрменТел” Игорь Климко. Стоимость одного SMS-сообщения равна 300 драмам.