Բռնցքամարտի փրոմոութեր Կալե Զաուերլանդը հետաքրքրված է գերծանրքաշայինների առաջնության կազմակերպմամբ, գերմիջինքաշայինների նմանությամբ:
«Լավ կլիներ կազմակերպել գերծանրքաշայինների առաջնություն: Կարծում եմ` 6 ծանրքաշայիններ կարող էին մասնակցել դրան: Ալեքսանդր Պովետկինի, Ռոբերտ Հելենիուսի և Կուբրատ Պուլևի մենամարտերը կարող են հեռարձակել ARD: Եթե փետրվարի 25-ին Մարկո Հուկը հաղթի Պովետկինին, ապա նա ևս կհամալրի այս մարզիկների թիվը»,-Զաուերլանդի խոսքը փոխանցում է box-club.ru-ն:
«Saurland Event-ը» նման առաջնություն` Super Six , կազմակերպել է գերմիջինքաշային կարգում, որին մասնակցել է նաև հայ բռնցքամարտիկ Արթուր Աբրահամը: Առաջնության հաղթող է դարձել ամերիկացի Անդրե Ուորդը: Զաուերլանդի խոսքով, Super Six-ը կոմերցիոն առումով շատ հաջող էր. «Բացի այդ, այն բարձրացրել էր այդ սպորտաձևի հանրահայտությունը: Եթե նման ձևաչափի առաջնություն չլիներ, մենք նման քանակությամբ մեգամարտեր այսքան կարճ ժամանակահատվածում չէինք տեսնի, այլ ստիպված կլինեինք սպասել 6-8 տարի»:

Промоутер бокса Кале Зауэрланд выразил заинтересованность в организации турнира супертяжеловесов по аналогии с турниром суперсредневесов.
“Было бы хорошо организовать турнир в супертяжелом весе. Я считаю, что шестеро тяжеловесов могли бы участвовать в нем. Поединки Александра Поветкина, Роберта Хелениуса и Кубрата Пулева, может транслировать ARD. Если 25 февраля Марко Хук победит Поветкина, то он тоже войдет в число этих боксеров”,- слова Зауэрланда передает box-club.ru.
“Saurland Event” организовал такой турнир в суперсреднем весе – Super Six, где принял участие и армянский боксер Артур Абрахам. Победителем турнира стал американец Андрэ Уорд. По словам Зауэрланда, Super Six с коммерческой точки зрения был очень успешным: “Кроме того, он поднял популярность этого вида спорта. Если бы не было турнира такого формата, мы бы не увидели такое количество мегабоев за такой короткий промежуток времени, а нам бы пришлось ждать 6-8 лет".