Մեկնարկել է ֆուտզալի EURO-2012-ի տոմսերի վաճառքը: Երկրպագուները կարող են ֆուտզալի Եվրոպայի առաջնության եզրափակիչ մրցաշարի հանդիպումների տոմսեր ձեռք բերել ՈՒԵՖԱ կայքի տոմսային պորտալում:
Տոմսերը հասանելի են TISAKmedia գործակալություններում և մարզադաշտերի տոմսարկղերում, որտեղ կանցկացվեն հանդիպումները, հաղորդում է ՈՒԵՖԱ պաշտոնական կայքը: Մի երկրպագուն իրավունք ունի յուրաքանչյուր հանդիպմանը գնելու վեց տոմսից ոչ ավել: Ինտերնետ-պորտալում և TISAKmedia գործակալություններում տոմսերը վաճառվում են 50% զեղչով:
Առաջնությունը տեղի կունենա հունվարի 31-ից փետրվարի 11-ը Խորվաթիայի Զագրեբ և Սպլիտ քաղաքներում: Կիսաեզրափակիչը, եզրափակիչն ու երրորդ տեղի համար պայքարը տեղի կունենա «Արենա Զագրեբում»: Քառորդ եզրափակիչ հանդիպումներն ու խմբային փուլի 12 խաղեր կկիսվեն զագրեբյան մարզադաշտի և Սպլիտի «Սպալադիում» մարզադաշտի միջև:

Стартовала продажа билетов на EURO-2012 по футзалу. Болельщики могут приобрести билеты на матчи финальной стадии чемпионата Европы по футзалу в билетном портале на сайте УЕФА.
Билеты также доступны в агентствах TISAKmedia и билетных кассах арен, где будут проводиться матчи, передает официальный сайт УЕФА. Один болельщик имеет право приобрести не более шести билетов на каждую конкретную встречу. На билеты в интернет-портале и агентствах TISAKmedia распространяется 50-процентная скидка.
Чемпионат пройдет с 31 января по 11 февраля в хорватских городах Загреб и Сплит.
Полуфинал, финал и матч за третье место примет "Арена Загреб”. Четвертьфинальные встречи и 12 игр группового этапа будут поделены между загребским холлом и сплитской ареной "Спаладиум".