Այսօրվանից մինչև մարտի 8-ը Օրանժ Արմենիայի «Ինտերնետ հիմա» կամ MyFi սակագնային պլաններից որևէ մեկին միանալու կամ պայմանագիրը 1 տարի երկարացնելու դեպքում հաջորդ 12 ամիսների ընթացքում կստանան կրկնակի արագությամբ ինտերնետ։ Այս մասին այսօր մամլո ասուլիս ժամանակ հայտնեց ընկերության մարքետինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը։
«Այսպիսով «Ինտերնետ հիմա»-ի 9000, 11000, 20000 սակագնային պլանների բաժանորդները կստանան նախկին 6Գբ, 11Գբ և 24Գբ ներբեռնման արագության համար համապատասխան 12Գբ, 22Գբ և 48Գբ արագություն»,-նշեց Արամ Մկրտչյանը։
Օրանժի այս ակցիան նվիրված է ձմռան ավարտին և գարնան սկզբին և գարնանային տոներին՝ Սիրահարների, Մարտի 8 և այլն։
«Այս ժամանակաշրջանը՝ գարնան սկիզբը բոլոր երկներում է նշանավորվում է որպես տոների սկիզբ։ Մեր ակցիայի շրջանակներում մենք նաև Օրանժ ինտերնետի բոլոր բաժանորդներին պարգևում ենք «Ինտերնետ Միասին» ծառայության երկու հավելյալ SIM քարտ՝ մեկի գնով»,-նշեց ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան։

9 Февраль 2012 - 10:13 AMT
С 9 февраля по 8 марта подключишись к ТП “Интернет сейчас” или одному из тарифных планов MyFi компании “Orange Армения”, а также в случае продления договора на 1 год, абоненты в течение последующих 12 месяцев получат Интернет с удвоенной скоростью. Об этом во время пресс-конференции сказал директор по маркетингу компании Арам Мкртчян.
“Таким образом, абоненты ТП “Интернет сейчас” 9000, 11 000, 20 000 получат вместо прежней скорости загрузки в 6 Гб, 11 Гб и 24Гб получат соответственно 12Гб, 22 Гб и 48 Гб”,- отметил Арам Мкртчян. Новая акция компании “Orange Армения” связана с приближением весенних праздников.