«Դինամոյի» կիսապաշտպան Ալեքսանդր Սամեդովը պատմել է, թե ինչպիսի տպավորություն են գործում թիմի նորեկներ Ռոման Բերեզովսկին և Բալաժ Ջուջակը:
«Բերեզովսկին հրաշալի մարզավիճակում է: Վստահ է իր վրա և լավ տպավորություն է թողնում: Իսկ Ջուջակը ժամանակի կարիք ունի, որպեսզի հարմարվի նոր թիմին, խաղընկերներին, ինչին մենք փորձում ենք հնարավորինս նպաստել»,-Սամեդովի խոսքը հայտնում է sport-express.ru-ն:
Այժմ «Դինամոն» Թուրքիայում մասնակցում է վերջին հավաքին` պատրաստվելով Ռուսաստանի առաջնության գարնանային խաղաշրջանին: 2 շաբաթից թիմը պետք է իր առաջին պաշտոնական խաղը անցկացնի, որում կհանդիպի Բելգրադի «Անժիին»:
Հավաքին «Դինամոն» ծրագրում է 3 վերահսկիչ խաղ անցկացնել: Փետրվարի 22-ին թիմի հակառակորդն է լինելու Բելգրադի ՕՖԿ-ն:

Moscow Dynamo’s halfback Alexander Samedov told about the impression Roman Berezovsky and Balázs Dzsudzsák, who are new to the squad, make on a field.
“Berezovsky is perfectly fit. He is confident of self and makes a good impression. He is an experienced first-class goalkeeper. As to Dzsudzsák, he needs some time to adapt to the new team, his partners, and we make every effort to help him in this,” sport-express.ru quotes Samedov as saying.
Currently Dynamo FC is training in Turkey preparing for the spring part of the Russian championship. The squad will meet with Anzhi Makhachkala for the first official match in 2012 in a fortnight.