22 Փետրվար 2012 - 13:03 AMT
Փետրվարի 26-ից Հայաստանի ազգային հավաքականն իր ընդլայնված կազմով հավաք է անցկացնելու Կիպրոսի Լիմասոլ քաղաքում: Փետրվարի 29-ին, ՖԻՖԱ-ի օրացույցով ընկերական հանդիպումների պաշտոնական օրը հանդիպելու է Կանադայի ազգային հավաքականի հետ: Կիպրոսյան մրցաշարի շրջանակներում փետրվարի 28-ին Հայաստանի ազգային հավաքականը հանդիպելու է Սերբիայի հավաքականի հետ:
Ինչպես PanARMENIAN.Net-ին հայտնեցին ՀՖՖ մամլո ծառայությունից, Սերբիա – Հայաստան հանդիպումը տեղի է ունենալու Երևանի ժամանակով ժամը 18:00-ին, իսկ Կանադա – Հայաստան հանդիպումը` ժամը 21:00-ին: Երկու հանդիպումներն էլ տեղի կունենան Լիմասոլ քաղաքի «Ցիրիոն» մարզադաշտում:

26 февраля Национальная сборная Армении по футболу в городе Лимассол на Кипре проведет сбор в расширенном составе. 29 февраля, согласно календарю ФИФА, в официальный день товарищеских встреч сборная Армении встретится с Национальной сборной Канады. В рамках Кипрского турнира 28 февраля Национальная сборная Армении по футболу встретится со сборной Сербии.
Как сообщили корреспонденту PanARMENIAN.Net в пресс-службе ФФА, встреча между сборными по футболу Армении и Сербии состоится в 18:00 часов по ереванскому времени, а между Арменией и Канадой – в 21:00 часов. Оба матча пройдут в Лимассоле на стадионе “Цирион”.