Բարսելոնայում ընթացող Mobile World Congress ցուցահանդեսի ժամանակ MTV Mobile-ը ներկայացրել է նոր բջջային հեռուստատեսության ծրագիր՝ MTV Under The Thumb անվանմամբ։
Այս ծրագիրն առաջարկում է MTV-ի բովանդակությունը սոցիալական հնարավորություններով՝ ընկերների հետ զրույց վարելու (չաթ) և միևնույն ժամանակ հոլովակ դիտելու։
Օգտագործողները կարող են նաև իրենց սիրելի հաղորդումները կիսել Facebook-ում։
Ծրագիրն անվճար է, սակայն ներբեռնումից հետո բովանդակությունից օգտվելու համար կան մի քանի մակարդակներ՝ Tiny Thumb անվճար մակարդակը, Super Thumb-ը ամսական վճարով՝ 2,99 եվրո և Ultra Thumb-ը, որը թույլ է տալիս օգտագործողներին դիտել բոլոր հաղորդումները։

На выставке Mobile World Congress в Барселоне MTV Mobile представило новую мобильную программу телевидения под названием MTV Under The Thumb.
Программа предлагает содержание MTV во время чата с друзьями и одновременного просмотра видеороликов. Пользователи смогут также поделиться своими любимыми телепередачами в соцсети Facebook.
Программа бесплатная, однако, после загрузки есть несколько уровней использования содержания: бесплатный уровень Tiny Thumb, уровень Super Thumb с ежемесячной оплатой 2,99 евро и Ultra Thumb, позволяющий смотреть все телепередачи.