Ռուսաստանի առաջնության 33-րդ տուրում մոսկովյան «Դինամոն» հանդիպեց «Անժիի» հետ: Առաջին իսկ րոպեներից դաշտ դուրս եկավ «Դինամոյի» նոր դարպասապահ Ռոման Բերեզովսկին: Հանդիպումն ավարտվեց 1:0` հօգուտ Գուս Հիդդինքի սաների: 8-րդ րոպեին գնդակը Բերեզովսկու դարպասն ուղարկեց Ժյուսիլեյը:
Հանդիպումից հետո «Դինամոյի» մարզիչ Սերգեյ Սիլկինն ասաց, որ վիրավորական է եզրափակիչ մրցաշարը սկսել պարտությունից: «Ե'վ մեր մարզիկները, և' մրցակիցը շատ ջանք թափեցին պայքարի ընթացքում: Գնդակը որոշիչ պահերին մի տեղ սահում էր, մի տեղ թռչկոտում»,- ասել է մարզիչը, հաղորդում է ակումբի պաշտոնական կայքը:

В 33 туре чемпионата России московское “Динамо” встретилось с “Анжи”. С первых минут на поле вышел новый вратарь “Динамо” Роман Березовский.
Матч завершился со счетом 1:0 в пользу подопечных Гуса Хиддинка. На 8 минуте мяч в ворота Березовского отправил Жюсилей.
После матча тренер “Динамо” Сергей Силкин сказал, что обидно начинать финальную часть с поражения. “И наши ребята, и соперник отдали очень много сил борьбе. Где-то в решающие моменты мяч скользил, где-то подпрыгивал”,- слова тренера передает официальный сайт клуба.