Մարտի 15-27-ը Երևանի 8 բարձրագույն ուսումնական հաստատություններում Հայաստանի պետական երիտասարդական նվագախումբը և Հայաստանում Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների դեսպանատունը հանդես կգան «Երիտասարդները երիտասարդների համար» համատեղ նախագծով: Համերգները նշանավորելու են հայ-ամերիկյան դիվանագիտական հարաբերությունների 20-ամյակը:
Հայաստանի պետական երիտասարդական նվագախումբը (գեղարվեստական ղեկավար ու գլխավոր դիրիժոր Սերգեյ Սմբատյան) ներկայացնելու է արդեն դասական համարվող «Խիզախ սիրտը», «Վեստսայդյան պատմություն», «Կարիբյան ծովի ծովահենները» և այլ հոլիվուդյան հայտնի ֆիլմերի երաժշտությունը, ինչպես նաև ամերիկյան կոմպոզիտորական արվեստի վառ ներկայացուցիչներ Ջորջ Գերշվինի, Լեոնարդ Բերնշտեյնի, Ջոն Վիլիամսի և այլ հանրահայտ կոմպոզիտորների ստեղծագործությունները: Համերգաշարը կրելու է Hollywood Non-Stop խորագիրը:
Hollywood Non-Stop-ի առաջին համերգը տեղի կունենա մարտի 15-ին Երևանի պետական համալսարանի կենտրոնական մասնաշենքի մեծ դահլիճում:

From March 15-27, Youth State Orchestra of Armenia and U.S. Embassy in Armenia will come up with a joint project in 8 universities of Yerevan. The concerts will be dedicated to the 20th anniversary of establishment of U.S.-Armenian diplomatic relations.
Youth State Orchestra of Armenia (chief conductor and artistic director – Sergey Smbatyan) will present the soundtracks of such famous Hollywood films as “Braveheart”, “West Side Story”, “Pirates of the Caribbean”, as well as works by such renowned American composers as George Gershwin, Leonard Bernstein and John Williams. The concert series will be titled Hollywood Non-Stop.
The first concert will be staged on March 15 in the main hall of the Yerevan State University central building.