Մարտի 15-27-ը Երևանի 8 բարձրագույն ուսումնական հաստատություններում Հայաստանի պետական երիտասարդական նվագախումբը և Հայաստանում Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների դեսպանատունը հանդես կգան «Երիտասարդները երիտասարդների համար» համատեղ նախագծով: Համերգները նշանավորելու են հայ-ամերիկյան դիվանագիտական հարաբերությունների 20-ամյակը:
Հայաստանի պետական երիտասարդական նվագախումբը (գեղարվեստական ղեկավար ու գլխավոր դիրիժոր Սերգեյ Սմբատյան) ներկայացնելու է արդեն դասական համարվող «Խիզախ սիրտը», «Վեստսայդյան պատմություն», «Կարիբյան ծովի ծովահենները» և այլ հոլիվուդյան հայտնի ֆիլմերի երաժշտությունը, ինչպես նաև ամերիկյան կոմպոզիտորական արվեստի վառ ներկայացուցիչներ Ջորջ Գերշվինի, Լեոնարդ Բերնշտեյնի, Ջոն Վիլիամսի և այլ հանրահայտ կոմպոզիտորների ստեղծագործությունները: Համերգաշարը կրելու է Hollywood Non-Stop խորագիրը:
Hollywood Non-Stop-ի առաջին համերգը տեղի կունենա մարտի 15-ին Երևանի պետական համալսարանի կենտրոնական մասնաշենքի մեծ դահլիճում:

С 15 по 27 марта в 8 высших учебных заведениях Еревана Государственный молодежный оркестр Армении и Посольство США в Армении выступят с совместным проектом “Молодежь во имя молодежи”. Концерты будут посвящены 20-летию установления дипломатических отношений между Арменией и США.
Государственный молодежный оркестр Армении (художественный руководитель и главный дирижер Сергей Смбатян) исполнит музыку к уже ставшим классикой известным голливудским фильмам “Храброе сердце”, “Вестсайдская история”, “Пираты Карибского моря” и др. Также будут исполнены произведения ярких представителей американского композиторского искусства Джорджа Гершвина, Леонарда Бернштейна, Джона Вильямса и др. Цикл концертов пройдет под девизом Hollywood Non-Stop.
Первый концерт Hollywood Non-Stop состоится 15 марта в Большом зале центрального корпуса Ереванского государственного университета.