Ամառային առաջարկի շրջանակում մինչև հուլիսի 31-ը ներառյալ Ucom-ում ցանկացած ապրանքանիշի սմարթֆոն ձեռք բերելու դեպքում բոլոր բաժանորդները կստանան անլար ականջակալ, ինչպես նաև գեղեցիկ հեռախոսահամար: Ավելին, գնորդները կունենան Level Up 1700 սակագնային պլանից 1 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն:
Անլար ականջակալները հատկապես կգոհացնեն ակտիվ սպորտը նախընտրող անձանց, քանի որ շատ թեթև են և հարմար ականջին: Միևնույն ժամանակ ունեն խոնավությունից պաշտպանվելու հնարավորություն, ինչպես նաև ապահովում են որակյալ ձայն 8 մմ տրամագծով և 93 դԲ զգայունությամբ բարձրախոսների շնորհիվ։
«Ինչպես Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման սրահներում, այնպես էլ առցանց խանութում հնարավոր է ձեռք բերել ժամանակակից սմարթֆոններ, այդ թվում՝ Xiaomi Redmi Note 10S-ը, Honor X8-ը, iPhone 13-ը և այլն: Ի դեպ, դրանք հասանելի են նաև ապառիկի լավագույն պայմաններով․ առաջին 12 ամսվա համար՝ 0% կանխավճարի, 0% տարեկան տոկոսադրույքի և 0% սպասարկման վճարի հնարավորությամբ», – ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Level Up 1700 կանխավճարային սակագնային պլանով տրամադրվում է 200 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ, Կանադա զանգելու համար, 6 ԳԲ շարժական ինտերնետի ծավալ, ինչպես նաև ավելի քան 18 հայտնի հավելվածներից անվճար օգտվելու հնարավորություն: Այդ հավելվածներից են, մասնավորապես, WhatsApp-ը, Telegram-ը, Viber-ը, Skype-ը, Zoom-ը, Duolingo-ն, Microsoft Teams-ը և Google Meet-ը։

Ucom announced on Tuesday, June 14 that subscribers will get wireless earbuds and a nice phone number upon purchasing any smartphone at Ucom within the company's summer offer – until July 31. Moreover, buyers will get an opportunity to benefit from the Level Up 1700 prepaid tariff plan inclusions for free during one month.
Due to their lightness and ear comfort, the wireless earbuds will especially appeal to those who prefer active sports. At the same time they are moisture protected and provide quality sound through 8mm diameter 93 dB powerful speakers.
“The latest smartphones, including Xiaomi Redmi Note 10S, Honor X8, iPhone 13, and others, can be purchased at Ucom sales and service centers, as well as via Ucom’s online shop. By the way, those are also available on the best credit terms of 0% prepayment, 0% annual interest rate and 0% service fee for the first 12 months”, said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
With Level Up 1700 prepaid tariff plan, subscribers will get 200 minutes to call all local networks, Artsakh (Nagorno-Karabakh), USA, and Canada, 6 GB of mobile internet, and the opportunity to use over 18 popular applications free of charge, including WhatsApp, Telegram, Viber, Skype, Zoom, Duolingo, Microsoft Teams and Google Meet.