Հուլիսի 7-ից Ucom շարժական կապի ծառայության կանխավճարային և հետվճարային Unity և Level Up սակագնային պլանների բոլոր բաժանորդները մեգաբայթերի հիմնական ծավալը սպառելուց հետո, կարող են շարունակել օգտվել գերարագ ինտերնետից՝ ակտիվացնելով «Էքստրա 3 ԳԲ» փաթեթն ընդամենը 500 դրամով։
Առաջարկը հասանելի է շարժական կապի ծառայության Level Up 1700, Level 1700 մարզային, Level Up 2700 կանխավճարային սակագնային պլանների, ինչպես նաև «Յունիթի» փաթեթում ներառված Unity 1500 և Unity 3500 սակագնային պլանների բաժանորդներին։ «Էքստրա 3 ԳԲ» փաթեթը կարող են ակտիվացնել նաև հետվճարային Level Up 3000 և Unity 8000, Unity 7000 մարզային և Unity 9000 մարզային սակագնային պլանների բաժանորդները։
«Մեգաբայթերը սպառելուց հետո այսուհետ կարող եք չսպասել, թե երբ է ավարտվելու ընթացիկ ամիսը կամ 30 օրը, որպեսզի կրկին ստանաք Ձեր սակագնային պլանով նախատեսված ներառումները։ «Էքստրա 3 ԳԲ» փաթեթն ակտիվացնելով՝ Դուք կշարունակեք օգտվել կայուն և գերարագ ինտերնետից ամենուր», – ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
«Էքստրա 3 ԳԲ» փաթեթը 7 օրով ակտիվացնելու համար ընդամենն անհրաժեշտ է հավաքել *307#, իսկ ներառումներն ստուգելու համար՝ *133#։

Ucom announced on Thursday, July 7 that all subscribers of prepaid and postpaid Unity and Level Up tariff plans of the company's mobile voice services are free to benefit from the high-speed mobile internet upon the consumption of the main volume of megabytes, by activating the “Extra 3 GB” bundle at just 500 drams.
The offer is applicable to the subscribers of Level Up 1700, Level 1700 Regional, Level Up 2700 prepaid tariff plans, as well as Unity 1500 and Unity 3500 ones included in the “Unity” package. The «Extra 3 GB» bundle can also be activated by the subscribers of postpaid Level Up 3000 as well as Unity 8000, Unity 7000 Regional and Unity 9000 Regional tariff plan subscribers.
"After having consumed the megabytes, feel free to no longer wait until the end of the current month or the validity period of 30 days to get the inclusions provided within the frames of your tariff plan. By activating the «Extra 3 GB» bundle, you will keep on using the stable and high-speed internet everywhere”, said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
In order to activate the «Extra 3 GB» bundle for 7 days one needs to just dial *307#, and dial *133# to check the inclusions.