Հուլիսի 15-ից «Յուքոմ» ընկերության ֆիքսված ինտերնետ կապի ծառայության uNet XS սակագնային պլանի գործող բաժանորդները կօգտվեն տան ինտերնետից կրկնապատկված արագությամբ։ Թե պայմանագրային պարտավորություն կնքած, և թե պարտավորություն չունեցող բաժանորդները ֆիքսված ինտերնետը կստանան կրկնապատկված արագությամբ։
«Ucom-ում մենք գնահատում ենք հավատարիմ բաժանորդներին և աշխատում ենք ապահովել լավագույն փորձառությունը Հայաստանի ամենաարագ ֆիքսված ցանցում նույնիսկ ամենափոքր սակագնային պլանների օգտատերերի համար։ uNet XS-ի բաժանորդները ամսական 6000 դրամի դիմաց այսուհետ կստանան կրկնապատկված արագությամբ տան ինտերնետ, բայց կարող են անցնել նաև Unity 7000 մարզային կամ Unity 8000 սակագնային փաթեթներին և յուրաքանչյուր ամիս ստանալ մինչև 100 Մբ/վրկ տան ինտերնետ, 500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր զանգելու, 29 հայտնի հավելվածներից անվճար օգտվելու հնարավորություն և շատ ավելին», – ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Բաժանորդների փորձառության բարելավման նպատակով նախորդ տարվա ընթացքում բարելավվել էր uNet 4000 սակագնային պլանից օգտվող հազարավոր բաժանորդների արագությունը:

Beginning from July 15, subscribers of uNet XS tariff plan of Ucom’s fixed internet service will benefit from the home internet connection with a doubled speed. users both with and without contractual obligations will enjoy fixed internet at a twice faster speed than it was initially envisioned by their tariff plan.
"At Ucom, we value loyal subscribers and do the utmost to ensure the best customer experience on Armenia’s fastest fixed network even for the budget tariff plan users. uNet XS subscribers will now receive double speed home internet for just 6000 drams per month, and yet they can also switch to Unity 7000 Regional or Unity 8000 tariff packages and enjoy up to 100 Mb/sec home internet, 500 minutes to call all local networks, free access to 29 popular mobile applications and much more", said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
In order to enhance customer experience, Ucom has upgraded the speed of thousands of uNet 4000 tariff plan users last year.