Մինչև սեպտեմբերի 25-ը Ucom ընկերության ձայնային ծառայության ռոումինգից օգտվող բաժանորդները կարող են փակցնել իրենց կրեատիվ ճամփորդական մագնիսները Երևանի Հյուսիսային պողոտայում գտնվող Ucom սպասարկման կենտրոնում և ստանալ Earphone TWS Y30 անլար ականջակալ։ Ավելին, ամենահետաքրքիր մագնիսը փակցրած բաժանորդը կստանա հատուկ մրցանակ՝ ճամպրուկների հավաքածու։
Հուլիսի 27-ից սեպտեմբերի 25-ը ռոումինգում գտնվող Ucom շարժական կապի ծառայությունների բաժանորդները կստանան հատուկ SMS-հաղորդագրություն, որն անհրաժեշտ է ներկայացնել մագնիսը փակցնելու ժամանակ անձը հաստատող փաստաթղթի հետ։ Յուրաքանչյուր բաժանորդ կարող է բերել միայն 1 մագնիս ու ստանալ 1 ականջակալ։
«Կիսվե՛ք մեզ հետ ձեր վառ հիշողություններով, և Ucom-ը կդարձնի դրանք էլ ավելի արժեքավոր։ Ի դեպ, ռոումինգում չմոռանաք կապի մեջ մնալ ձեր մտերիմների հետ՝ ակտիվացնելով գերարագ ինտերնետի մատչելի փաթեթները», – ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Ucom-ը հաղթող մասնակցի հետ կապ կհաստատի արշավի ավարտից հետո՝ 5 աշխատանքային օրվա ընթացքում։ Մրցանակը ստանալու համար հաղթողը պետք է ներկայանա Հյուսիսային պողոտայի սպասարկման կենտրոն։

До 25 сентября пользующиеся услугой роуминга абоненты голосовой связи компании Ucom могут прикрепить свои креативные магнитики из путешествий в центре обслуживания абонентов Ucom на Северном проспекте в Ереване и получить беспроводные наушники Earphone TWS Y30. Более того, абонент, прикрепивший самый интересный магнит получит специальный приз: набор чемоданов.
С 27 июля по 25 сентября находящиеся в роуминге абоненты услуги мобильной связи Ucom получат специальное SMS-сообщение, которое при прикреплении магнитика необходимо предъявить вместе с документом, удостоверяющим личность. Каждый абонент может принести только 1 магнит и получить 1 пару наушников.
«Поделитесь с нами своими яркими воспоминаниями, и Ucom сделает их еще более ценными. Кстати, находясь в роуминге, не забывайте поддерживать связь со своими близкими, активировав один из доступных пакетов высокоскоростного интернета», – отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Компания Ucom свяжется с победившим участником в течение 5 рабочих дней по окончании кампании. Для получения приза победитель должен подойти в центр обслуживания абонентов Ucom на Северном проспекте.