Viasat Sport հանրահայտ հեռուստաալիքը ցուցադրում է աշխարհի բասկետբոլի լիգայի՝ (NBA), գլխավոր բասկետբոլային լիգայի (MLB), հոկեյի, ամերիկյան ֆուտբոլի, բարձր դասի բոքսի առաջնություններ, էքստրեմալ սպորտաձևերի ու ավտոարշավների թողարկումներ: Viasat History-ի հետ հեռուստադիտողները կբացահայտեն հնագույն և ժամանակակից քաղաքակրթության պատմությունը, կտեսնեն մեծագույն հայտնագործությունները, կիմանան տեխնիկայի և գիտության, սպորտի, երաժշտության, զինվորական կյանքի և գործարարության մասին: Viasat Nature-ն ընտանիքի բոլոր անդամների համար է և կտեղափոխի վտանգավոր գիշատիչների, անօգնական կաթնասունների, վայրի բնության աշխարհ: Viasat Explorer արկածային հեռուստաալիքը կհիացնի ճանապարհորդություններով, կենդանական աշխարհի բազմազանությամբ, արագաշարժ մեքենաներով, սպորտի էքստրեմալ տեսակներով և հայտնի հանցագործությունների բացահայտման պատմություններով:
«Ucom հեռուստատեսային ծառայության բաժանորդներն իսկապես կարող են վայելել բարձրակարգ հեռուստաբովանդակությունը մտերիմների հետ՝ բաց չթողնելով և ոչ մի սիրված հաղորդում կամ ֆիլմ։ Ուրախ եմ, որ Viasat ընտանիքի հեռուստաալիքները հասանելի են արդեն HD որակով», – նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
TV 1000 հեռուստաալիքի եթերում ներկայացված են բոլոր ժամանակների լավագույն հոլիվուդյան և եվրոպական արտադրության ֆիլմերը: Այս ընտանեկան և ընկերական հեռուստաալիքի եթերացանկը ներառում է բազմաժանր կինոդարան, որտեղ յուրաքանչյուրը կգտնի իրեն հետաքրքրող ֆիլմը:
Da Vinci Learning կրթական հեռուստաալիքն էլ կառաջարկի բացահայտել աշխարհը և շարունակական կրթություն ստանալ տարբեր ուղղություններով:

Популярный телеканал Viasat Sport представляет трансляции Всемирной баскетбольной лиги (НБА), Высшей лиги бейсбола (MLB), хоккея, американского футбола, чемпионатов высокого класса по боксу, экстремальных видов спорта и автогонок. С Viasat History телезрители откроют для себя историю древних и современных цивилизаций, увидят величайшие открытия, узнают о технологиях и науке, спорте, музыке, военной жизни и бизнесе. Viasat Nature предназначен для всех членов семьи и перенесет абонентов в мир опасных хищников, беспомощных млекопитающих и дикой природы. Приключенческий телеканал Viasat Explorer порадует путешествиями, разнообразием животных, быстрыми автомобилями, экстремальными видами спорта и известными историями о раскрытии преступлений.
«Абоненты телевизионной услуги Ucom могут по-настоящему насладиться просмотром качественного телеконтента со своими близкими, не пропуская ни одной любимой передачи или фильма. Я рад, что телеканалы семейства Viasat уже доступны в качестве HD», – отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
В эфире телеканала TV 1000 представлены лучшие голливудские и европейские фильмы всех времен. Программа этого семейного и дружного телеканала включает в себя разножанровую кинотеку, где каждый найдет интересующий его фильм.
А образовательный телеканал Da Vinci Learning предложит открыть для себя мир и получать беспрерывное образование по разным направлениям.