Մինչև ապրիլի 15-ը Ucom-ն առաջարկում է ձեռք բերել Honor X9a սմարթֆոնն ամսական ընդամենը 4000 դրամով և ստանալ Honor X3 ականջակալ, 100 գիգաբայթ ինտերնետ և գեղեցիկ հեռախոսահամար։
Honor X9a-ն 2023թ. նոր մոդելի սմարթֆոն է, որն ունի տարբերվող դիզայն, սուպեր ամուր՝ OLED կոր էկրան, ինչպես նաև մեկ լիցքավորմամբ 2 օր ծառայող մարտկոց։ Լաբորատոր փորձարկումների արդյունքների համաձայն՝ Honor X9a սմարթֆոնի էկրանն առանց խնդրի կարող է դիմակայել մի շարք ազդեցությունների ընկնելիս, նետվելիս, սեղմվելիս կամ այլ հարված ստանալիս։
«Գարնան տոներին ընդառաջ Ucom-ն առաջարկում է տարբերվող, գեղեցիկ ու միևնույն ժամանակ շատ ժամանակակից նվեր ընտրել ձեր սիրելի կանանց համար։ Ընդ որում, Honor X9a սմարթֆոնը ձեռք բերելիս դուք ոչ միայն որակյալ անլար ականջակալի, այլև ծառայության տեսքով նվեր կմատուցեք», – նշել է Ucom ընկերության կոմերցիոն տնօրեն Արինա Առուստամյանը։
Նորագույն սմարթֆոնը կարելի է ձեռք բերել ինչպես Ucom ընկերության վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում, այնպես էլ Ucom-ի առցանց խանութում։ 36 ամսով ապառիկ ձևակերպելու դեպքում գնորդներն առաջին 12 ամսվա ընթացքում կօգտվեն 0% կանխավճարի, 0% սպասարկման վճարի և 0% տարեկան տոկոսադրույքի հնարավորությունից։

Honor X9a is the newest smartphone model released in 2023, which has an admirable design, super solid OLED curved display, as well as 2 days lasting battery after one charge. According to rigorous laboratory tests, the Honor X9a can endure most bumps in life without a problem, whether being dropped, squeezed or impacted.
“Ahead of spring holidays, Ucom offers an outstanding, beautiful and at the same time state-of-the-art gift for your loved ones. By the way, when purchasing the Honor X9a smartphone, you will provide a gift not only in the form of a quality wireless earbuds but also of mobile services”, said Arina Arustamyan, Commercial Director at Ucom.
The newest smartphone can be purchased both at Ucom sales and service centers and on Ucom’s online shop. When processing the credit for 36 months, the buyers will benefit from the privilege of 0% prepayment, 0% annual interest rate and 0% of the service fee during the first 12 months.