Ucom ընկերությունն առաջարկում է միանալ շարժական ինտերնետի ծառայության նոր՝ uDrift 3500 կանխավճարային սակագնային պլանին և ամսական ընդամենը 3500 դրամի դիմաց ստանալ 30 ԳԲ գերարագ ինտերնետ։
uDrift սակագնային պլաններից օգտվող առկա բաժանորդները uDrift 3500-ին միանալու համար իրենց շարժական մոդեմի ինտերֆեյսից կարող են հավաքել *111*6# կամ պարզապես 111 կարճ համարին ուղարկել «3500» SMS հաղորդագրությունը։ Ի դեպ, ներառումները սպառելուց անմիջապես հետո կամ 30 օր վավերականության ժամկետի ավարտին գիգաբայթերի փաթեթն ավտոմատ կերպով կվերաակտիվանա հաշվեկշռին բավարար գումար լինելու դեպքում։
«Թարմացված առաջարկն, ինչպես միշտ, կհետաքրքրի հատկապես հայրենիք ժամանող մեր մտերիմներին, ինչպես նաև զբոսաշրջիկներին, որոնք միանալով շարժական ինտերնետի uDrift կանխավճարային սակագնային պլանին, կստանան շատ գիգաբայթեր շահավետ պայմաններով միայն այն ամիսներին, երբ ցանկանում են», – նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Առաջարկին միանալու և սակագնային պլանն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է այցելել Ucom-ի սպասարկման կենտրոններից մեկը։

КомпанияUcom предлагает подключиться к новому предоплатномутарифному плану услуги мобильного интернета uDrift 3500 и получать 30 ГБ высокоскоростного интернета всего за 3500 драмов в месяц. Об этом сообщает пресс-служба компании.
Текущие абоненты действующих по сей день тарифных планов uDrift для подключения к новому uDrift 3500 могут набрать *111*6# или просто отправить SMS-сообщение с текстом «3500» на короткий номер 111 с интерфейса своего мобильного модема. Кстати, сразупо исчерпании вложенийили по окончании 30-дневного срока их действия пакет гигабайтов будет автоматически реактивирован при наличии достаточных средств на счету.
«Обновленное предложение, как всегда,особенно заинтересует наших близких, прибывающих сюда, на родину, а также туристов, которые, подключившиськ предоплатному тарифному плану мобильного интернета uDrift, будут получать много гигабайтов на выгодных условиях только в те месяцы, когда пожелают», – сказал генеральный директор компанииUcom Ральф Йирикян.
Для того, чтобы подключитьсяк предложению и активировать тарифный план, необходимо посетить один из центров обслуживания абонентов Ucom.