Ucom ընկերության ինչպես առկա, այնպես էլ նոր բաժանորդները, միավորելով իրենց ֆիքսված և շարժական ծառայությունները մեկ փաթեթում, կվճարեն մինչև 45% ավելի քիչ գումար, քան այդ ծառայություններին առանձին-առանձին բաժանորդագրվելու դեպքում։
Unity տարիֆի 55,000 բաժանորդ արդեն խնայում է։ Մայիսի 3-ից «Յուքոմ» ընկերությունը բարելավում է Unity սակագնային փաթեթներով նախատեսված թե՛ ֆիքսված ինտերնետի արագությունը, թե՛ շարժական ինտերնետ-փաթեթների ներառումները։ Մասնավորապես, Unity 8000 տարիֆին միացած բաժանորդներն այսուհետ կվայելեն տան ինտերնետը մինչև 150 Մբիթ/վրկ արագությամբ, նախկին 100 Մբիթ/վրկ փոխարեն, իսկ շարժական ինտերնետի ծավալն ամեն ամիս կկազմի 20 ԳԲ` նախկին 15 ԳԲ փոխարեն։
«Լավ լուր ունենք նաև Unity 7000 և Unity 9000 մարզային սակագնային փաթեթներից օգտվող առկա և նոր բաժանորդների համար։ Այսուհետ դուք կունենաք 20 ԳԲ գերարագ շարժական ինտերնետ՝ 15 ԳԲ փոխարեն, իսկ Unity 9000 փաթեթի բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս կստանան 1000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար, նախկին 500 րոպեի փոխարեն», – նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
12 ամսով միանալու դեպքում Unity սակագնային պլաններով տրամադրվող տան ինտերնետի արագությունը կավելանա 50 Մբիթ/վրկ բոլոր բաժանորդների համար, իսկ Unity 20,000 սակագնային փաթեթին միանալու դեպքում բաժանորդները կօգտվեն մինչև 500 Մբ/վրկ արագությամբ տան ինտերնետից, նախկին 400 Մբ/վրկ փոխարեն։
Միանալով Unity սակագնային փաթեթներին՝ բաժանորդները ոչ միայն խնայում են ընտանեկան բյուջեն, այլև մտապահում են ընդամենը մեկ հիմնական Unity հեռախոսահամար, որը մուտքագրելով Ucom հավելվածում կամ վճարային որևէ հարթակում՝ կարող են արագ վճարել փաթեթում ներառված բոլոր ծառայությունների համար։

Both existing and new Ucom subscribers, combining their fixed and mobile services in one package, will pay up to 45% less compared to if they connected to those services separately.
As of now, 55000 Unity tariff subscribers are already benefiting from the savings offered by the package. Starting May 3, 2023 Ucom is further upgrading the Unity tariff packages by increasing both the fixed internet speed and mobile internet bundles’ volume. In particular, the subscribers benefiting from the Unity 8000 tariff plan will now enjoy home internet at the speed of up to 150 Mbps, instead of the previous 100 Mbps, and the volume of mobile internet will be 20 GB a month instead of the previous 15 GB.
"We also have good news for the existing and new subscribers benefiting from the Unity 7000 and Unity 9000 regional tariff packages. From now on, you will be getting 20 GB of high-speed mobile internet instead of the previous 15 GB, and the subscribers of the Unity 9000 package will also receive 1000 minutes to call all local networks, Artsakh, the USA and Canada, instead of the previous 500 minutes," noted Ralph Yirikian, Director General at Ucom.
It should be noted that upon joining for 12 months, the home internet speed provided by Unity tariff plans will increase by 50 Mbps for all subscribers, and upon joining the Unity 20 000 tariff package, customers will benefit from home internet at the speed of up to 500 Mbps, instead of the previous 400 Mbps.
Joining the Unity tariff packages not only helps to save on the family budget, but also simplifies payment processes. Subscribers only need to remember one main Unity phone number, which can be easily entered into the Ucom mobile application or any payment platform to quickly pay for all the services included in the tariff package.