Գարնանային տոների կապակցությամբ Ucom ընկերությունն այս տարի ևս գեղեցիկ առաջարկներ է անում իր բաժանորդներին։
Մարտի 4-ից ապրիլի 15-ը բոլոր հաճախորդները միայն Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում կարող են ձեռք բերել Xiaomi Redmi Note 13 Pro սմարթֆոնը՝ ամսական վճարելով 2990 դրամ: Սմարթֆոնի հետ կտրամադրվի Xiaomi Redmi անլար ականջակալ և գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ Level Up 1800 փաթեթով։ Փաթեթն առաջին ամիսը կլինի անվճար, հետը նաև կտրամադրվի 100 ԳԲ ինտերնետ, որը հասանելի կլինի 6 ամսվա ընթացքում։ Հեռախոսի գինը կանխիկ գնելու դեպքում 143,500 դրամ է:
Սմարթֆոնն ունի 200 ՄՊ հիմնական տեսախցիկ՝ գեղեցիկ լուսանկարներ անելու համար և 256 ԳԲ հիշողություն՝ ձեր կյանքի հիշարժան պահերը պահպանելու համար։ Ունի նաև ժամանակակից և էներգախնայող, 120 հերց թարմացման հաճախությամբ AMOLED մեծ էկրան։ Հեռախոսի ոճային դիզայնը լրացնում են երեք նուրբ գույները՝ Forest Green (կանաչ), Lavender Purple (մանուշակագույն) և Midnight Black (սև):
«Վստահ եմ, որ մեր բաժանորդները սպասում էին, թե ինչ տոնական առաջարկով մենք հանդես կգանք, ու կարծում եմ, հիասթափված չեն մնա։ Գարնանային ակցիայի համար ընտրված մեր սմարթֆոններն իրենցով արդեն գեղեցիկ նվեր են ձեր սիրելիների համար, բայց առաջարկվող գինը, ականջակալը, հեռախոսահամարն ու փաթեթը փայլուն լրացում են դրան», – նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Առաջարկի շրջանակում հասանելի է նաև Xiaomi Redmi Note 13 Pro սմարթֆոնը ավելի մեծ՝ 512 ԳԲ հիշողությամբ, որի ընդհանուր արժեքը 174,900 դրամ է:

В связи с весенними праздниками компания Ucom традиционно выступает со специальным предложением.
С 4 марта по 15 апреля только в центрах продаж и обслуживания Ucom абоненты смогут приобрести смартфоны Xiaomi Redmi Note 13 Pro, ежемесячно выплачивая 2990 драмов. Вместе с смартфоном каждый покупатель получит беспроводные наушники Xiaomi Redmi и красивый номер со включенным пакетом Level Up 1800. Первый месяц использования тарифного плана будет бесплатным, также с каждым номером будет предоставлено 100 ГБ интернета, которые будут доступны в течение 6 месяцев. Полная стоимость смартфона составит 143.500 драмов.
Смартфон оснащен основной камерой 200 МП, которая позволит делать прекрасные снимки, а также 256 ГБ памяти, чтобы хранить лучшие моменты вашей жизни. Также телефон предлагает большой, энергосберегающий экран AMOLED с кадровой частотой 120 Гц. Стильный дизайн смартфона дополняется тремя нежными оттенками – Forest Green (зеленый), Lavender Purple (фиалетовый) и Midnight Black (черный).
«Уверен, что наши абоненты ожидали, что мы выступим с праздничным предложением, и думаю, они не будут разочарованы. Смартфоны, которые мы выбрали для весенней акции, сами по себе станут прекрасным подарком для ваших любимых, но предложенная цена, наушники, красивый номер в подарок и пакет услуг связи будут замечательным дополнением», – отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
В рамках весеннего предложения доступен также смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro с большим объемом памяти – 512 ГБ, полная стоимость которого составит 174.900 драмов.