Ucom ընկերության արագ և ժամանակակից ֆիքսված ցանցն արդեն հասանելի է Արտաշատի բնակիչների համար։ Այսուհետ Արտաշատի բաժանորդները ևս կարող են միանալ Unity փաթեթներին և ստանալ ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ և հեռուստատեսություն մեկ փաթեթում՝ հասանելի սակագներով։
Այս կապակցությամբ ընկերությունը գործարկել է հատուկ առաջարկ՝ միայն Արտաշատի բնակիչների համար։
Մինչև հուլիսի 31-ը ներառյալ Unity 9000 մարզային փաթեթին բաժանորդագրվելու դեպքում փաթեթից կօգտվեն ամսական 8000 դրամով։ Ինչպես նաև, բաժանորդագրվելով Unity 7000 կամ Unity 9000 մարզային փաթեթներից մեկին 12 ամսով, ծառայություններից կօգտվեն երեք ամիս անվճար։
Զեղչերն ու բարձրորակ կապը միակ նվերները չեն Արտաշատի բնակիչներին՝ Ucom-ի նախաձեռնությամբ Թատրոնի այգում ապահովվել է Wi-Fi 6 նորագույն տեխնոլոգիայով ինտերնետ հասանելություն։
«Արդեն երկրորդ տարին է ինչ մենք անդադար աշխատում ենք մեր ցանցը մարզերում ընդլայնելու նախագծի վրա, ու ես հպարտ եմ, որ մեր ժամանակակից ֆիքսված կապն արդեն գործում է Հայաստանի հնագույն մայրաքաղաք Արտաշատում։ Վստահ եմ, արտաշատցիները բարձր կգնահատեն Ucom-ի փաթեթների հարմարավետությունն ու հասանելիությունը։ Նաև հուսով եմ, որ ամառվա տաք օրերին այգում հանգստացող բնակիչները կվայելեն նորագույն տեխնոլոգիաներով աշխատող Wi-Fi ցանցը», – նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Յիրիկյանն այցելել է նաև քաղաքում ընկերության առաջին բաժանորդին՝ Գրետա Մարգարյանին, ում նվիրեց Unity 20,000 փաթեթից 6 ամսվա ընթացքում անվճար օգտվելու հավաստագիր։
«Ես գիտեի, որ Ucom-ը որակյալ ծառայություն է տալիս, ու ես ինքս էլ շատ գոհ եմ` մենք մի քանի օր է օգտվում ենք։ Ես հեռուստաալիքներն եմ դիտում, աղջիկս էլ ինտերնետից է օգտվում, մեր հարազատների հետ կապի մեջ ենք լինում», – ասել է Գրետա Մարգարյանը։

8 Май 2024 - 09:03 AMT
Отныне жители города могут подключаться к пакетам фиксированного интернета, мобильной связи и телевидения в едином пакете по доступным тарифам.
В связи с этим компания запустила специальное предложение только для жителей Арташата. При подключении регионального пакета Unity 9000 до 31 июля абоненты будут ежемесячно платить 8000 драмов. Более того, при оформлении подписки на один из региональных пакетов Unity 7000 или Unity 9000 сроком на 12 месяцев, абоненты смогут пользоваться услугами связи бесплатно в течение трех месяцев.
Скидки и высокоскоростная связь – не единственные подарки для жителей Арташата от Ucom: по инициативе компании в парке при театре подключен открытый Wi-Fi 6, который работает на базе самых современных технологий.
«Уже второй год мы беспрерывно работаем над расширением нашей фиксированной сети в регионах, и я очень горд тем, что наша современная фиксированная сеть теперь действует в в древней армянской столице – городе Арташат. Уверен, что арташатцы высоко оценят удобство и доступность пакетов Ucom. Также я надеюсь, что в теплые летние дни жителей города, отдыхающих в парке, будет радовать наша сеть Wi-Fi, работающая на базе самых современных технологий», – сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Йирикян посетил первого абонента, подключившегося к фиксированной Ucom – Грете Маргарян, которой передал сертификат на бесплатное использование пакета Unity 20․000 в течение 6 месяцев.
«Я всегда знала, что Ucom предоставляет качественные услуги, и я сама – мы уже несколько дней пользуемся – очень довольна. Я смотрю телеканалы, моя дочь пользуется интернетом – мы поддерживаем связь с родственниками», – сказала Грета.