Ucom-ն ամանորյա տոներին ընդառաջ հայտարարում է ավանդական ամանորյա ակցիա, որի շրջանակում ընկերության վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում և ընկերության կայքում գործող առցանց խանութի միջոցով հնարավոր կլինի ապառիկ տարբերակով ձեռք բերել HONOR X7c սմարթֆոնն՝ ամսական վճարելով սկսած 1373 դրամից։
Դեկտեմբերի 9-ից մինչև փետրվարի 2-ը սմարթֆոնը գնելու դեպքում ակցիայի շրջանակում գնորդները կստանան HONOR Choice X7 բրենդային անլար ականջակալ, գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ միացված Level Up 2000 սակագնային պլանով, որի առաջին ամիսը կլինի անվճար, ինչպես նաև 100GB ինտերնետ` 6 ամիս ժամկետով։
«Այս տոնական շրջանում բոլորս էլ մտածում ենք, թե ինչ նվիրենք մեր սիրելիներին, ու իհարկե Ucom-ն ինչպես միշտ օգնության է հասնում հիանալի առաջարկով։ Մենք ձեզ համար ընտրել ենք սմարթֆոն, որը հասանելի գնի ու շատ լավ տեխնիկական հնարավորությունների փայլուն համադրություն է։ Այն շատ լավ ամանորյա նվեր կլինի ցանկացածի համար, իսկ մեր կողմից հետը տրամադրվող ականջակալն ու կապի ծառայություններն այդ նվերը էլ ավելի օգտակար կդարձնեն», – նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
HONOR X7c սմարթֆոնն ունի 108 ՄՊ տեսախցիկ, որը թույլ է տալիս ստանալ բարձր որակի լուսանկարներ, 120 Hz հաճախության որակյալ էկրան կատարյալ պատկեր ունենալու համար, ինչպես նաև 5200 mAh մարտկոց, որի շնորհիվ հեռախոսը կաշխատի ամբողջ օրը՝ առանց լրացուցիչ լիցքավորման։
Սմարթֆոնը Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում և առցանց խանութում առաջարկվում է երեք գույնով՝ սև, սպիտակ և կանաչ։

Ucom is excited to announce its traditional New Year's promotion, offering an exclusive deal on the HONOR X7c smartphone. Customers can purchase the smartphone at Ucom sales and service centers or through the company’s online store with monthly installments starting from just 1,373 AMD.
From December 9 to February 2, customers who take advantage of this offer will also receive a bundle of additional benefits: HONOR Choice X7 branded wireless headphones, a nice phone number connected to the Level Up 2000 tariff plan (with the first month free), and 100GB of internet valid for six months.
"During the holiday season, we all search for the perfect gifts for our loved ones. Once again, Ucom has stepped in to make this easier with a fantastic offer.The HONOR X7c smartphone is an excellent choice, offering an affordable price paired with impressive technical features. Paired with the included accessories and connectivity services, this bundle makes for a very practical New Year's gift," said General Director of Ucom, Ralph Yirikian.
The HONOR X7c boasts a 108 MP camera for quality photography, a 120 Hz high-quality display for an excellent viewing experience, and a 5200 mAh battery to ensure all-day performance without the need for frequent recharging.
The HONOR X7c smartphone can be purchased at Ucom sales and service centers or through the company’s online store in three available colors – black, white, and green.