Հունվարի 23-ին IDBank-ում ամփոփվել է 2024-ի հոկտեմբերի 31-ին մեկնարկած խաղարկությունը, որ յուրահատուկ նվեր էր հաճախորդներին՝ Խնայողությունների օրվա կապակցությամբ։
Խաղարկության ընթացքումթե՛ Idram&IDBank հավելվածով, թե՛ մասնաճյուղերում հաճախորդները, ներդնելով 400,000 դրամ և ավելի գումարի չափով ժամկետային ավանդ, հնարավորություն ունեին մասնակցելու 5 հատiPhone 16 Pro հեռախոսների խաղարկությանը։ Սա IDBank-ի հերթական նախաձեռնությունն էր՝ միտված հաճախորդների շրջանում խնայողության մշակույթի խթանմանը։
Խաղարկության ժամանակ անմիջապես ուղիղ եթերում պատահականության սկզբունքով ընտրվել են այն 5 ավանդատուները, որոնք խնայելով IDBank-ի հետ ստացան ոչ միայն բարձր եկամտաբերություն, այլև հաճելի նվերներ՝ iPhone 16 Pro հեռախոսների տեսքով։
Խնայողությունների օրվա առիթով սա միակ հաճելի անակնկալը չէր Բանկի հաճախորդների համար․ 2024թ․ հոկտեմբերի 31-ից մինչև դեկտեմբերի 31-ը ներդնելով դրամային ավանդ IDBank-ի մասնաճյուղերում կամ Idram&IDBank հավելվածով՝ հաճախորդները ստանում էին մինչև 10․1% տարեկան տոկոսադրույք՝ «Առանց ավելացման իրավունքի» ավանդատեսակի ներդրման համար։

On January 23, IDBank concluded the raffle that began on October 31, 2024, as a special gift to customers in celebration of Savings Day, the bank said in a press release.
Customers who deposited 400,000 AMD or more through the Idram&IDBank app or at branches had the chance to win one of 5 iPhone 16 Pro phones in the raffle. This initiative by IDBank aimed to encourage a culture of savings among its customers.
During the live, 5 depositors were randomly selected, rewarding their savings with IDBank not only with high profitability, but also with the pleasant surprise of receiving iPhone 16 Pro phones, the press release said.
From October 31 to December 31, 2024, customers who made dram deposits at IDBank branches or through the Idram&IDBank application enjoyed an attractive annual interest rate of up to 10.1% for the "Without the right to replenish" deposit type.