Այսօր տեղի ունեցած մամլո ասուլիսի ժամանակ «ԱրմենՏելի» (Beeline ապրանքանիշ) գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն հերքել է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների փակման մասին տեղեկատվությունը: Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ «ԱրմենՏել» ընկերությունը չի փակել Սարյան եւ Տերյան փողոցներում գտնվող սպասարկման կետերը: Իսկ Սարյան փողոցի գրասենյակը փակվել է 2001-ին, ինչպես ասել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրենը. «Ես շատ զարմացած եմ, որ ԶԼՄ-ները 8 տարիների ընթացքում հիշել են այդ մասին»:
Նախօրեին որոշ ԶԼՄ-ները, հղում կատարելով միմյանցից, հայտարարել են Վազգեն Սարգսյան, Սարյան եւ Տերյան փողոցներում Beeline-ի գրասենյակների փակման մասին

ArmenTel’s (merchandise mark Beeline) General Director, Igor Klimko denies the information on closure of Beeline service offices at the news conference today.
According to Mr. Klimko Armentel hasn’t closed its offices on Saryan and Teryan streets, moreover according to him, they have never had an client service office on Teryan street. The office on Saryan street was closed in 2001. “I am very much surprised, that the mass media outlets have remembered about that 8 years later,” he said.
A day before some Armenian media, quoting each other, reported on the closure of Beeline’s offices on Vazgen Sargsyan, Saryan and Teryan streets.