«ԱրմենՏելը» հայտարարել է Երեւանում վաճառքի եւ սպասարկման երկու նոր գրասենյակների (ՕՊիՕ) մասին: Նոր գրասենյակները համապատասխանում են Beeline-ի սպասարկման ամենաբարձր չափորոշիչներին: «Համոզված եմ, որ այդ գրասենյակներում հաճախորդների նկատմամբ կողնորոշումը եւ անթերի սպասարկումը Beeline-ի սպասարկումը բարձրացնելու նոր ծրագրի հաջողության գրավականը կդառնան»,- հայտարարել է գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն բացման արարողության ժամանակ:
Աբովյան փողոցում գտնվող նոր գրասենյակում ներկայացվելու է ծառայությունների ողջ փաթեթը, բացի ֆիքսված կապի անջատված համարների կրկնակի միացումից: Beeline մնացած բոլոր գրասենյակներում ծառայությունները սահմանափակումներ չունեն:
2009-ի սկզբից բացվել են Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման 9 գրասենյակներ, այդ թվում Եղվարդում, Նոր Հաճնում, Սեւանում, Ջերմուկում, Վարդենիսում եւ Ծաղկաձորում: Ներկա դրությամբ Հայաստանում գործում են Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման շուրջ 60 գրասենյակներ:

ArmenTel announced the opening of two more sale and service offices in Yerevan. New offices meet the highest Beeline standards.
“Technical equipment level and increase in sales and service offices dictate new standards to us,” Igor Klimko, ArmenTel Director General said at the opening ceremony.
Full spectrum of services, excluding reconnection of disconnected numbers will be provided at a new office on Abovyan Street. Other Beeline offices provide the full range of Beeline services.
Since the beginning of 2009, 9 Beeline sale and service offices were opened in Yeghvard, Nor Hatchn, Sevan. Jermuk, Vardenis and Tsakhkadzor. Currently around 60 Beeline sale and service offices are operating in Armenia.