«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն այսօր հայտարարել է «SMS նոն-սթոփ» ակցիայի մեկնարկի մասին Beeline բջջային կապի բոլոր բաժանորդների համար (ֆիզիկական անձանց համար): Այս ակցիայի շրջանակներում կանխավճարային եւ հետվճարային համակարգերի բաժանորդները օրեկան 50 դրամի դիմաց կկարողանան շուրջ 100 SMS ուղարկել ցանցի ներսում:
«Շոգ ամռանը, արձակուրդների շրջանում, երբ շուրջդ այդքան հետաքրքիր իրադարձություներ են կատարվում , ցանկանում ես տպավորություններդ կիսել ընկերներիտ հետ: Այժմ մեր բաժանորդները նման հնարավորություն ունեն»,-հայտարարել է «ԱրմենՏել» ընկերության հասարակության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեգլոյանը:
Ակցիային միանալու համար հարկավոր է բջջային հեռախոսից հավաքել 067409100: Ակցիային միանալու արժեքը 500 դրամ է: Սկսած 101-րդ հաղորդագրությունից, SMS-ների համար կգանձվի բաժանորդի սակագնային պլանին համապատասխան վարձավճարը: Ակցիան կգործի մինչեւ սեպտեմբերի 20-ը:

29 Июль 2009 - 11:20 AMT
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) сегодня объявил о старте акции «SMS нон-стоп» для всех абонентов мобильной связи Beeline (физических лиц). В рамках данной акции абоненты предоплатной и постоплатной системы за 50 драмов в день смогут рассылать до 100 бесплатных SMS внутри сети.
«Жарким летом, в пору каникул и отпусков, когда вокруг происходит так много интересного, хочется делиться впечатлениями с друзьями постоянно. Теперь у наших абонентов есть эта возможность», – заявила руководитель службы по связям с общественностью компании «АрменТел» Ануш Беглоян.
Для подключения к акции необходимо набрать с мобильного телефона 067409100. Стоимость подключения к акции составляет 500 драмов. Начиная с 101-го сообщения, SMS будут тарифицироваться в соответствии с тарифным планом абонента. Акция «SMS нон-стоп» продлится до 20 сентября.