«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն հայտարարել է վաճառքի ու սպասարկման նորացված գրասենյակների բացման մասին Հայաստանի չորս քաղաքում` Աշտարակում, Թալինում, Սիսիանում եւ Մեղրիում` հաճախորդների սպասարկման որակի բարձրացման ծրագրի շրջանակներում:
«Վերջին ամիսներին վաճառքի ու սպասարկման կենտրոնները մշտապես ուշադրության կենտրոնում են եղել: Բացվել են նոր գրասենյակներ, գործող գրասենյակները վերանորոգվել են եւ տեղափոխվել առավել հարմարավետ վայրեր»,-բացմանը հայտարարել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Իգոր Կլիմկոն նշել է նաեւ, որ նոր գրասենյակների առանձնահատկությունն այն է, որ այնտեղ կտրամադրվի հեռահաղորդակցային ծառայությունների ողջ սպեկտրը եւ հետեւաբար, որակի չափանիշն այստեղ առանձնահատուկ պետք է լինի:

31 Июль 2009 - 11:25 AMT
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет об открытии обновленных офисов продаж и обслуживания Beeline в рамках программы по повышению качества обслуживания клиентов в четырех городах Армении – Аштараке, Талине, Сисиане и Мегри.
«В течение последних месяцев офисы обслуживания и продаж постоянно были в центре нашего внимания. Открывались новые офисы, действующие офисы ремонтировались и переносились в более удобные для наших клиентов места»,- заявил на церемонии открытия Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Игорь Климко также отметил, что специфика новых офисов в том, что они предоставляют практически весь спектр телекоммуникационных услуг, и, следовательно, стандарт качества здесь должен быть особый.