«ԱրմենՏել» ՓԲԸ (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է «Շարժական օֆիս» ծառայության նոր` «Հիմնական», «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային պլաների գործարկման մասին:
Շարժական ինտերնետի ավելի շահավետ գներ նախատեսող նոր սակագնային պլաներին կարելի է անվճար միանալ Beeline բոլոր գրասենյակներում: Կանխավճարային SIM-քարտի արժեքն է 1000 դրամ, ընդ որում այդ գումարն ամբողջությամբ կմուտքագրվի բաժանորդի հաշվին: Հետվճարային քարտերը տրամադրվում են անվճար:
«Հիմնական» սակագնային պլանում փոխանցված/ստացված տվյալների 1 Մեգաբայթը արժե 15 դրամ:
«Գիշերային» սակագնային պլանը թույլ է տալիս ժ 24:00-ից մինչեւ 08:00 տվյալները փոխանցել/ստանալ անվճար: Ցերեկային ժամերին փոխանցված/ստացված տվյալների 1 Մեգաբայթի գինը կազմում է 20 դրամ: Այս սակագնային պլանում կիրառվում է 2500 դրամ ամսական բաժանորդային վարձ:
Միանալով «Անսահմանափակ» սակագնային պլանին, որի ամսական բաժանորդային վարձը կազմում է 12500 դրամ, բաժանորդը կարող է անվճար փոխանցել/ստանալ տվայլների անսահմանափակ ծավալ:
«Շարժական օֆիս»-ը պարզ, շարժական լուծում է GPRS, EDGE կամ 3G տեխնոլոգիաների միջոցով համակարգիչը ինտերնետ ցանցին միացնելու համար: Դրա համար անհրաժեշտ է տեղադրել Beeline SIM-քարտը մոդեմի մեջ եւ միացնել այն համակարգչին:
«Նոր սակագնային պլաները ստեղծված են հատուկ այն մարդկանց համար, ովքեր ակտիվ օգտվում են շարժական ինտերնետից: «Շարժական օֆիս» ծառայությունը թույլ է տալիս միանալ համացանցին ցանկացած վայրում, որտեղ առկա է Beeline բջջային ցանցը, իսկ նոր սակագներով ինտերնետն ավելի մատչելի կդառնա», – նշեց ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Հիմնական», «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային պլաների համարներից դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ ֆիքսված եւ բջջային ցանցեր զանգի մեկ րոպեի սակագինը կազմում է 60 դրամ: Դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ բջջային ցանցեր մեկ SMS հաղորդագրության արժեքն է 20 դրամ, իսկ դեպի միւազգային ցանցեր` 30 դրամ:

ArmenTel CJSC (trade mark: Beeline) is launching “Basic”, “Night” and “Unlimited” tariff plans for “Mobile Office” service. The new service enables subscribers to use mobile Internet at lowered prices.
Subscription to new tariffs is free of charge in all Beeline offices. The price for prepaid SIM card is AMD 1000; the sum is paid from subscribers’ account. Post-paid SIM cards are provided free of charge.
Users of “Basic” tariff plan will pay AMD 15 for 1 Mb. of sent/received data.
“Night” tariff plan allows subscribers to use free Internet from 24:00 to 08:00 by paying a monthly fee of AMD 2500. The day-time price for 1Mb sent/received data is AMD 20.
“Unlimited” tariff plan provides unlimited access to the Internet, with a monthly fee of AMD 12500.
“Mobile Office” is a technology enabling computer access to the Internet via GPRS, EDGE or 3G services. To gain access to the global network, subscribers are required to insert their SIM card in the modem and connect it to the computer.
“The new tariff plans with pre- and post-paid system are specially designed for active users of mobile Internet. ‘Mobile Office’ enables subscribers to get connected to the Internet from any corner within Beeline mobile network coverage,” ArmenTel General Director Igor Klymko said.
Prices for mobile and local telephone calls within “Basic”, “Night” and “Unlimited” tariff systems comprise AMD 60 per minute on the territory of Armenia and NKR. SMS prices are AMD 20 on the territory of Armenia and NKR and AMD 30 – within international mobile network, ArmenTel company’s press service reports.