«ԱրմենՏել» ՓԲԸ (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է «Շարժական օֆիս» ծառայության նոր` «Հիմնական», «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային պլաների գործարկման մասին:
Շարժական ինտերնետի ավելի շահավետ գներ նախատեսող նոր սակագնային պլաներին կարելի է անվճար միանալ Beeline բոլոր գրասենյակներում: Կանխավճարային SIM-քարտի արժեքն է 1000 դրամ, ընդ որում այդ գումարն ամբողջությամբ կմուտքագրվի բաժանորդի հաշվին: Հետվճարային քարտերը տրամադրվում են անվճար:
«Հիմնական» սակագնային պլանում փոխանցված/ստացված տվյալների 1 Մեգաբայթը արժե 15 դրամ:
«Գիշերային» սակագնային պլանը թույլ է տալիս ժ 24:00-ից մինչեւ 08:00 տվյալները փոխանցել/ստանալ անվճար: Ցերեկային ժամերին փոխանցված/ստացված տվյալների 1 Մեգաբայթի գինը կազմում է 20 դրամ: Այս սակագնային պլանում կիրառվում է 2500 դրամ ամսական բաժանորդային վարձ:
Միանալով «Անսահմանափակ» սակագնային պլանին, որի ամսական բաժանորդային վարձը կազմում է 12500 դրամ, բաժանորդը կարող է անվճար փոխանցել/ստանալ տվայլների անսահմանափակ ծավալ:
«Շարժական օֆիս»-ը պարզ, շարժական լուծում է GPRS, EDGE կամ 3G տեխնոլոգիաների միջոցով համակարգիչը ինտերնետ ցանցին միացնելու համար: Դրա համար անհրաժեշտ է տեղադրել Beeline SIM-քարտը մոդեմի մեջ եւ միացնել այն համակարգչին:
«Նոր սակագնային պլաները ստեղծված են հատուկ այն մարդկանց համար, ովքեր ակտիվ օգտվում են շարժական ինտերնետից: «Շարժական օֆիս» ծառայությունը թույլ է տալիս միանալ համացանցին ցանկացած վայրում, որտեղ առկա է Beeline բջջային ցանցը, իսկ նոր սակագներով ինտերնետն ավելի մատչելի կդառնա», – նշեց ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Հիմնական», «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային պլաների համարներից դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ ֆիքսված եւ բջջային ցանցեր զանգի մեկ րոպեի սակագինը կազմում է 60 դրամ: Դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ բջջային ցանցեր մեկ SMS հաղորդագրության արժեքն է 20 դրամ, իսկ դեպի միւազգային ցանցեր` 30 դրամ:

ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске новых тарифных планов «Основной», «Ночной» и «Безлимитный» для услуги «Мобильный офис» с выгодной ценой на мобильный интернет.
Подключиться к новым тарифам можно бесплатно во всех офисах Beeline. Стоимость предоплатной SIM-карты составляет 1000 драмов, при этом вся сумма начисляется на счет абонента. Постоплатная SIM-карта предоставляется бесплатно.
В тарифном плане «Основной» стоимость 1 МБ переданных/полученных данных составляет 15 драм.
Тарифный план «Ночной» с ежемесячной абонентской платой 2500 драм позволяет бесплатно передавать/получать данные с 24:00 до 08:00 часов. В дневное время стоимость 1 МБ переданных/полученных данных составляет 20 драмов.
Подключившись к тарифному плану «Безлимитный» с абонентской платой в 12500 драмов, абонент сможет передавать/получать неограниченный объем данных.
«Мобильный офис» — технология подключения компьютера к сети Интернет посредством технологий GPRS, EDGE или 3G. Для подключения достаточно вставить SIM карту Beeline в модем и подключить его к компьютеру.
«Новые тарифные планы с предоплатной или постоплатной системой расчетов созданы специально для тех, кто активно пользуется мобильным интернетом. Услуга «Мобильный офис» позволяет подключаться к глобальной сети из любого уголка, где есть сотовая сеть Beeline, а с новыми тарифными планами еще и по доступной цене», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Стоимость минуты исходящего звонка на мобильные и городские сети Армении и НКР с номерных знаков тарифов «Основной», «Ночной» и «Безлимитный» составляет 60 драм. Стоимость 1 SMS сообщения на мобильные сети Армении и НКР составляет 20 драмов, а на международные мобильные сети – 30 драм, сообщает пресс-служба компании «АрменТел».