«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Հայաստանի 3 խոշոր քաղաքներում արագ սպասարկման գրասենյակների բացման մասին:
Գործող վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներից բացի, Երեւանի, Գյումրիի եւ Վանաձորի առավել մարդաշատ վայրերում տեղադրվել են Beeline ապրանքանիշով արագ սպասարկման գրասենյակներ, որտեղ հաճախորդները կարող են գնել SIM-քարտ կամ վճարման քարտ, լիցքավորել հաշվեկշիռը կամ զանգահարել քարտֆոնով:
«Beeline ապրանքանիշով նոր գրասենյակների ձեւաչափն ընկերության բիզնեսների հաջողված ինտեգրման խորհրդանիշ է: Այն թույլ է տալիս քարտֆոնը փոխակերպել սպասարկման կետի, որտեղ մատուցվում են բազմազան ծառայություններ եւ լուծվում է կարեւոր խնդիր` կապի միջոցի ընտրության հարցում սպառողին տալ առավելագույն ազատություն: Ոմանք պարզապես մեկ զանգ կատարելու կարիք ունեն, մյուսները կցանկանան դառնալ մեր մշտական բաժանորդ: Մեր նոր գրասենյակներում առաջարկվում են համապատասխան լուծումներ», – նշեց «Վիմպելկոմ» ԲԲԸ ԱՊՀ երկրներում բիզնեսի զարգացման գծով գործադիր փոխնախագահ Դմիտրի Պլեսկոնոսը:
«Հայաստանում կապի ծառայությունների շուկան այն փուլում է, երբ հաղթում են համարձակ նորարարությունը եւ սպասարկման նոր ձեւերը: Beeline ապրանքանիշով արագ սպասարկման կրպակներն արդյունավետորեն կլրացնեն վաճառքների ցանցը եւ էլ ավելի հարմարավետ կդարձնեն մեր ծառայությունները», – շեշտեց «ԱրմենՏել»-ի Գլխավոր Տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Հայաստանում գործում է «ԱրմենՏել»-ի վաճառքի եւ սպասարկման 61 գրասենյակ եւ արագ սպասարկման 6 կրպակ: Առաջիկայում դրանց թիվը կավելանա եւ կընդլայնվի մատուցվող ծառայությունների ցանկը, հաղորդում է ԱրմենՏել ընկերության մամլո ծառայությունը:

“ArmenTel” (trade mark Beeline) has announced opening of new express service offices in the largest cities of Armenia.
In addition to the existing sales and service offices in busiest districts of Yerevan, Gyumri and Vanadzor Beeline’s usual payphones were replaced by express offices , where customers can buy SIM-card or payment card, recharge balance, or call the pay phone.
“The new offices with Beeline brand testifies successful integration of company’s businesses and allows to transform a small payphone to the point of service with a wide range of services. We solve the important task – provide maximum freedom to the consumer in choosing a method of communication. Someone has to make one phone call, and someone wants to use our connection all the time, ” Executive Vice President of VimpelCom in Business Development in CIS Dmitry Pleskonos said.
According to ArmenTel CEO Igor Klimko, Armenian market of communication services has developed to the extent when the company which is not afraid to experiment and offer customers new services becomes a winner.
Today 61 sales and service offices operate in Armenia and 6 adiitional express offices opened. In the near future the number of express offices will increased with a wider range of services, press service of ArmenTel reports.