Երեւանում են գտնվում «ՎիմպելԿոմ» ԲԲԸ-ի (ապրանքանիշը Beeline) գլխավոր եւ գործադիր տնօրեն Ալեքսանդր Տորբախովը եւ Բորիս Նեմշիչը, որոնք այցելել են անցած շաբաթ Երեւանի Հյուսիսային պողոտայում բացված Beeline-ի վաճառքի ու սպասարկման նոր առաջտար գրասենյակ:
Լրագրողների հետ զրույցում «ՎիմպելԿոմ» ԲԲԸ-ի գործադիր տնօրեն Բորիս Նեմշիչը նշել է, որ Beeline ընկերությունը կարող է հեռահաղորդակցային ծառայությունների տրամադրման լավագույն որակ ապահովել: «Beeline-ը մտադիր է առաջիկա 3-4 ամիսներին ավելի շատ ներդրումներ անել, քան ամբողջ 2009 թվականի ընթացքում»,-ասել է Նեմշիչը:

Alexander Torbakhov and Boris Nemsic, general and executive directors of VimpelCom (brand name Beeline) pay official visit to Yerevan. Directors attended a new flagship sales and service office of the company last week opened on the Northern Avenue in Yerevan.
As the executive director of VimpelCom Boris Nemsic said, Beeline can provide telecommunication services of the best quality. According to him, “Beeline will make more investments in the next 3-4 months than it has already invested over 2009”.
According to Boris Nemsic, the company projects to enlarge its 3G network in Armenia twice in the short term.