«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) իջեցրել է մեծածախ ինտերնետի գները: Այդ մասին այսօր լրագրողներին է ասել ԱրմենՏել ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն: Մասնավորապես, նա նշել է, որ սեպտեմբերի 15-ից ի վեր «ԱրմենՏել» ընկերությունը նոր սակագներ է սահմանել ինտերնետի մեծածախ շուկայի համար, որոնք նախապես համաձայնեցվել են Հանրային ծառայությունների կարգավորման հանձնաժողովի հետ: Ըստ Կլիմկոյի, նոր գնացուցակով, մեծածախ ինտերնետն էժանացել է միջինը 15-20 տոկոսով:
Երեւանում են գտնվում «ՎիմպելԿոմ» ԲԲԸ-ի (ապրանքանիշը Beeline) գլխավոր եւ գործադիր տնօրեն Ալեքսանդր Տորբախովը եւ Բորիս Նեմշիչը, որոնք այցելել են անցած շաբաթ Երեւանի Հյուսիսային պողոտայում բացված Beeline-ի վաճառքի ու սպասարկման նոր առաջատար գրասենյակը:

22 Сентябрь 2009 - 14:52 AMT
АрменТел (торговая марка Beeline) снизил цены на оптовый интернет. Об этом сегодня сообщил журналистам генеральный директор компании АрменТел Игорь Климко. В частности, он отметил, что начиная с 15 сентября, компания АрменТел предложила на оптовый рынок интернета новые тарифы, которые заранее были согласованы с Комиссией по регулированию общественных услуг (КРОУ). По словам Климко, согласно новым расценкам, оптовый интернет стал дешевле в среднем на 15-20%.
В Ереване с визитом находятся генеральный и исполнительный директора ОАО «ВымпелКом» (торговая марка Beeline) Александр Торбахов и Борис Немшич, которые посетили открытый на прошлой неделе новый флагманского офис продаж и обслуживания компании Beeline в Ереване на Северном проспекте.