ԱրմենՏել ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) «Քեզ համար» նոր կանխավճարային սակագնային ծրագիր (ՍԾ) է սկսել:
«Քեզ համար» ՍԾ բաժանորդների համար դուրս գնացող զանգի գինը կազմում է 19 դրամ, իսկ այլ բջջային օպերատորների եւ ֆիքսված կապի համարների հետ` ընդամենը 39 դրամ: Beeline SMS-հաղորդագրություններն արժեն 9 դրամ, իսկ MMS-հաղորդագրությունները` 19 դրամ: SMS արժեքն այլ օպերատորների համարներին, այդ թվում միջազգային, կազմում է 20 դրամ, իսկ MMS-ը` 50 դրամ:
«Սակագնային պլանում հավաքված են մեր հաճախորդների լավագույն առաջարկները` հասանելի գներ տնային ցանցում եւ այլ օպերատորների ցանցում, ցածր սակագներ SMS-ների ու MMS-ների համար ցանցի ներսում, ինչպես նաեւ GPRS-ինտերնետ կապ»,-ասել է «ԱրմենՏելի» գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Քեզ համար» ծրագրով արագ ինտերնետի համար նախատեսվում է 29 դրամ 1 Մբ փոխանցած/ստացած տվյալների համար: Այդ մասին PanARMENIAN.Net-ին են հաղորդել ԱրմենՏել ընկերության մամլո ծառայությունում:

Крупнейший оператор телекоммуникационных услуг в Армении – компания АрменТел (торговая марка Beeline) объявляет о запуске нового предоплатного тарифного плана (ТП) «Для тебя».
Стоимость минуты исходящего звонка для абонентов ТП «Для тебя» внутри сети составляет 19 драмов, а на номера других сотовых операторов или на номера фиксированной сети – всего 39 драмов. Внутри сети Beeline SMS-сообщения стоят 9 драмов, а MMS–сообщения 19 драмов. Стоимость отправки SMS на номера других операторов, в том числе международных, составляет 20 драмов, в MMS – 50 драмов.
«В новом тарифном плане собраны лучшие предложения для наших клиентов: доступные цены на звонки в домашней сети и на сети других операторов, низкие тарифы на SMS и MMS сообщения внутри сети, а также на GPRS-интернет», – отметил генеральный директор компании «АрменТел» Игорь Климко.
В ТП «Для тебя» тариф и на мобильный интернет предусматривает 29 драмов за 1 Мб переданных/полученных данных. Об этом PanARMENIAN.Net сообщили в пресс-службе компании АрменТел.